سیاسی

جشن تولد عجیب در مکزیک

به گزارش نسیم قائن ، پس از آن که فراخوان حضور در مراسم جشن تولد یک دختر در یکی از روستا‌های مکزیک با استقبال عجیب ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر مواجه شد، پلیس این کشور از قصد خود برای حضور در روستای محل برگزاری این جشن و نظارت بر مسیرهای منتهی به آن خبر داد.
چندی پیش ویدئویی در فیس‌بوک منتشر شد که در آن، پدری اعلام کرد همه افرادی که به جشن تولد فرزندش بیایند می‌توانند از اجرای گروه‌های موسیقی محلی، یک وعده غذا و مسابقه اسب‌دوانی لذت ببرند. پس از آن، ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار مکزیکی آمادگی خود را برای حضور در این جشن تولد اعلام کردند.
پدر «روبی» با دیدن وضع به وجود آمده در یک مصاحبه تلویزیونی مدعی شد تنها می‌خواست همسایه‌ها و دوستان را به این جشن دعوت کند؛ ولی دست رد به سینه هیچ میهمانی هم نخواهد زد.
مراسم جشن تولد روبی ۱۵ ساله ۶ دی برگزار می‌شود و برنده مسابقه اسب‌دوانی هم ۴۹۰ دلار جایزه دریافت خواهد کرد. پانزده سالگی دختران در مکزیک و جشن تولدی که به این مناسبت برگزار می‌شود از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ چرا که مکزیکی‌ها پانزده سالگی را سن بلوغ می‌دانند.
مشخص نیست چرا این ویدئو تا این اندازه مشهور شده و بیش از ۸۰۰ هزار بار در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده‌است. عده زیادی هم ویدئوهای جالبی به تقلید از آن منتشر کرده‌اند.
منبع:شبکه العالم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا