سیاسی

جزئیات دستگیری ۲ تروریست پاکستانی/ فعالیت تروریست‌ها با “حمایت مالی” آل‌سعود+ تصاویر و جزئیات جدید

به گزارش نسیم قائن ، روابط‌ عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران در تشریح آخرین جزئیات دستگیری ۲ تبعه پاکستانی توسط قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد که رزمندگان سخت‌کوش این قرارگاه موفق شدند اعضای یک تیم تروریستی خرابکار را که وارد خاک کشور شده بودند، زنده دستگیر کنند.
این افراد با استفاده از حمایت‌های مالی آل‌سعود و سازمان‌های اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای معاند نظام(همسایه)، پس از ورود به کشور در چنگال قانون افتادند و نقشه‌های شوم آن‌ها نقش بر آب شد.
قرارگاه قدس سپاه پاسداران به جهت آگاهی عموم مردم، تنها بخشی از سلاح‌ها و تجهیزات ساخت بمب این افراد را منتشر کرد که در ادامه تصاویر آن‌ها را مشاهده می‌کنید:
در این خصوص کانال خبر سری نیز جزئیات بیشتری از این عملیات را منتشر کرد که در ادامه به آن می پردازیم.
بر اساس اسناد به دست آمده، مسئولان بیمه ایران در اقدامی سهل اندیشانه و عجیب، برنامه نویسی سامانه الکترونیکی این مجموعه را به کمپانی های آلمانی سپرده اند.
این کمپانی آلمانی، علاوه بر دسترسی بی نظیر به اطلاعات و آمار شهروندان ایرانی، داشته های لجستیکی نهادها و ارگان های دولتی از جمله آمار خودروها، کشتی ها و برخی ادوات نظامی، … و مشخصات فردی و حقوقی مسئولان و کارکنان، حتی مبلغ بیش از ۳۰ میلیارد تومان هم دستمزد گرفته است.
اقدامات ناشی از بی مسئولتی مدیران بیمه ایران نسبت به اطلاعات و امنیت مشتریان خود در حالی است که متخصصان نرم افزار دانشگاه صنعتی شریف که سامانه الکترونیکی بانک مرکزی را ساخته اند، حاضر بودند با مبلغی معادل یک چهارم دستمزد شرکت آلمانی، این سامانه را تولید و پشتیبانی کنند.
بر اساس اسناد موجود، مسئولان بیمه ایران نه تنها اعتنایی به اعتراض برخی از نهادهای نظارتی نداشته اند، بلکه آن را به تایید وزیر اقتصاد هم رسانده اند که البته نمایندگان مردم در مجلس در تدارک اعتراض نسبت به این اقدام وزارت اقتصاد هستند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا