سیاسی

جریمه نقدی برای سرخابی‌ها و استقلال خوزستان/استقلال به دلیل حرکات خشونت آمیز اسماعیلی و پرسپولیس به دلیل تاخیر در اعلام لیست

به گزارش نسیم قائن ، کمیته انضباطی AFC تشکیل جلسه داد و به تخلفات رخ داده در مسابقات لیگ قهرمانان رسیدگی کرد.
در این بین این کمیته به ۴۷ پرونده رسیدگی کرد و ۳ نماینده کشورمان هم پس از بررسی تخلفات جریمه شدند.
بر این اساس باشگاه پرسپولیس به دلیل تعلل و تاخیر ۷ دقیقه‌ای در اعلام لیست بازیکنان قبل از بازی مقابل لخویا به پرداخت ۱۰۰ دلار جریمه محکوم کرد و این باشگاه باید در مدت ۳۰ روز به این موضوع بپردازد و در صورت تکرار تصمیمات جدی‌تری اتخاذ خواهد شد.
دیگر نماینده کشورمان استقلال تهران به دلیل حرکات خطرناک و خشونت آمیز فرشید اسماعیلی در حین بازی مقابل العین که یک بار مچ پای راست بازیکن حریف و یک بار ضربه محکم و خطرناک به ساق پای چپ حریف همراه شد به دوجلسه محرومیت از حضور در بازی های لیگ قهرمانان و۱۰۰۰ دلار جریمه محکوم کرد که یک جلسه آن در فصل گذشته پشت سر گذاشته شده است. درصورت تکرار، این بازیکن با جریمه بیشتری مجازات خواهد شد و باید این پرونده طی ۳۰ روز حل و فصل شود.
استقلال خوزستان هم که نمایش خوبی در لیگ قهرمانان داشت به دلیل ضعف در برگزاری و سازماندهی مسابقات و کنترل نکردن تماشاگران در حین بازی مقابل الجزیره و استفاده از لیزر و مواد آتش زا و پرتاپ سنگ به سمت کمک داور به ۲۵ هزار ۵۰۰ دلار جریمه نقدی محکوم کرد.
انتهای پیام
منبع : فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا