سیاسی

جای خالی مسئولان آموزش و پرورش قاین درجشن کارآفرینی

به گزارش نسیم قائن ، سید ناصر نوربخش، مدیرعامل بنیاد توسعه فرهنگی سپهر با اعلام این مطلب به خبرنگارما گفت: متاسفانه با وجود ارسال دعوتنامه و پیگیری تلفنی هیچ کدام از مسئولان آموزش و پرورش در مراسم جشن کارآفرینی واختتامیه نمایشگاه کارآفرینی که روزگذشته در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قاین با حضور دانش آموزان وکارآفرینان شهرستان برگزار شد ،حضور پیدا نکردند.
وی با بیان اینکه حضور این افراد برای معلمان و دانش آموزان انگیزه دهنده است افزود: انتظار همکاری وهمراهی بیشتری از آموزش و پرورش داریم.
نوربخش با اشاره به تاکید سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در زمینه ضرورت آموزش های کارآفرینی و همچنین استفاده از ظرفیت مشارکت سازمان های مردم نهاد در تحقق اهداف آموزش و پرورش اظهار کرد: ما در بنیاد توسعه فرهنگی سپهر برای تحقق همین تاکیدات سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تلاش می کنیم اما آموزش و پرورش قاین هیچ توجهی ندارد.
ششمین نمایشگاه کارآفرینی وفروش آثار کسب وکار دانش آموزان ،فارغ التحصیلان وبانوان توانمند قاین در ۱۵غزفه وبا حضور۵۰نفر از هنرمندان جوان شهرستان قاین از روز شنبه ۲۳مرداد تا ۲۵مرداد در قاین برپاشدوروزگذشته مراسم اختتامیه این نمایشگاه وتجلیل از کارآفرینان در قاین برگزارشد که متاسفانه حضور کمرنگ مدیران شهرستان در این جلسه گلایه دانش آموزان ووالدین آنها را نیز در پی داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا