سیاسی

ثبت ۳ هزار تخلف رانندگی در معابر درون‌شهری خراسان جنوبی

به گزارش نسیم قائن ، علیرضا رضایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در هفته گذشته ۳۸ فقره تصادف در معابر درون‌شهری استان وقوع یافته است، اظهار داشت: در این تصادفات یک نفر جان خود را از دست داد و ۵۴ نفر مجروح شدند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی دلیل ۳۹ درصد از تصادفات را عدم توجه به جلو دانست و افزود: همچنین دلیل ۲۹ درصد از تصادفات هفته گذشته در معابر درون‌شهری استان عدم رعایت حق تقدم، ۱۱ درصد تغییر مسیر ناگهانی و ۲۱ درصد نیز سایر علل بوده است.
رضایی با بیان اینکه در هفته گذشته ۳ هزار و ۴۶ فقره انواع تخلف توسط ماموران پلیس راهور استان ثبت شده است، گفت: از این تعداد ۶۷۷ فقره جزو تخلفات حادثه‌ساز بوده است.
وی از توقیف ۱۳۰ دستگاه موتورسیکلت در هفته گذشته در استان خبر داد و یادآور شد: همچنین در این مدت ۶ دستگاه خودرو دارای تخلفات راهنمایی و رانندگی توقیف شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی اضافه کرد: با توجه به وقوع اکثر تصادفات در ساعات پایانی شب، طرح ویژه برخورد با رانندگانی که در ساعات پایانی شب با سرعت غیرمجاز و حرکات نمایشی امنیت ترافیکی مردم را به خطر می‌اندازند توسط پلیس راهنمایی و رانندگی استان اجرا می‌شود.
فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا