سیاسی

ثبت نام ۴۱واحد صنعتی قاین در سایت بهین یاب/ خواستار همکاری بیشتر بانکها با واحد های تولیدی هستیم

به گزارش نسیم قائن ، احمد صاحبی رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان قاین در جلسه کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید شهرستان با اشاره به وضعیت موجود شهرک صنعتی ومشکلات پیش روی این شهرک گفت: در جلسه کارگروه قبلی برخی از مشکلات مطرح شد ودر جلسات متعدد نیز گزارش کامل این مشکلات به فرمانداری اعلام شده است .
وی بیان داشت: یکی از مشکلات مطرح شده بحث حل مشکل آب شهرک صنعتی قاین بود که با پیگیری های انجام شده ومساعدت فرمانداری قاین ومسئولین استانی ،مشکل آب این شهرک فعلا به صورت موقت حل شده است ومسئولین واحد های تولیدی درخواست حل مشکل به صورت دائم را نیزدارند که کنتور حجمی با ظرفیت بالاتر نصب گردد وامیدواریم این مشکل به صورت اساسی حل شود.
وی از رفع مشکل گازرسانی به شرکت نورد فولاددر شهرک صنعتی خبرداد وگفت: این پروژه درهفته دولت نیز به بهره برداری خواهد رسید.
صاحبی با بیان اینکه دستگاههای خدمات رسان شهرستان با واحد های تولیدی شهرک صنعتی همکاری دارند گفت: تمام هدف وتلاش ما حل مشکلات تولید کنندگان در شهرک صنعتی است وامیدواریم با تدابیری که اتخاذ می شود گرهی از کار تولید کنندگان بازشود.
وی افزود: واحد های تولیدی مستقر در شهرک صنعتی قاین جهت ثبت نام در سایت بهین یاب اطلاع رسانی شده و ۴۱واحد صنعتی در این سایت ثبت نام کرده اند و۲۹واحد توسط واحد استانی مسائل ومشکلات انها بررسی شده است وبه بانک ها معرفی شده اند وتا کنون ۳۶میلیاردو۵۸۵میلیون تومان به بانکها معرفی شده اندوبرخی نیز وام خودا دریافت کرده اند.
صاحبی با بیان اینکه سود این وام ۱۸درصد است وبرخی به این دلیل خواهان دریافت این وام نیستند گفت: برخی از واحدها هم که برای وام اقدام کرده اند علی رغم دستور العمل بانک مرکزی مبنی بر همکاری با واحد های تولیدی،اما برخی از بانکها دراین زمینه همکاری ندارند ولذا تقاضای همکاری بیشتر بانکهابا واحد های تولیدی را داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا