سیاسی

ثبت نام بیش از ۷۵۰ قاینی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

عباس میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان قاینات در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن گفت:آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه در اسفندماه سال جاری به صورت کشوری برگزار می شود.
وی ضمن تقدیر از مدیر مسئولان موسسات فرهنگی قرآن وعترت شهرستان قاینات برای تلاش و همکاری در ثبت نام داوطلبان شرکت کننده در آزمون قرآنی در این خصوص گفت : این آزمون با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه و موسسات فرهنگی قرآن وعترت در استان خراسان جنوبی و شهرستان قاینات همزمان با سراسر کشور برگزار می شود .
میر زنگویی با بیان این که در این آزمون که با ۴ موضوع حفظ قرآن کریم،ترجمه و مفاهیم قرآن کریم،معارف اهل بیت و انس با قرآن در ٢۴ رشته به صورت کتبی یازدهم اسفند ماه سالجاری همزمان با سراسر کشور برگزار می شود، گفت: ۷۵۷ نفر در شهرستان قاینات ثبت نام کرده اند که ازاین تعداد ۵۸۰ نفر خانم و ۱۷۷ نفر آقایان هستند.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قاین ادامه داد: شهرستان قاینات پس از بیرجند وطبس بیشترین تعداد ثبت نام کنندگان در این آزمون را دارد .
وی افزود: پس از برگزاری این آزمون ،برای نفراتی که حد نصاب نمره قبولی را کسب نمایند گواهینامه قبولی و برای نفرات برتر علاوه بر گواهینامه لوح تقدیر و هدایایی از طرف معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اهداء خواهد شد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا