سیاسی

تیم های برتر بدمینتون دختران کشور در قاین معرفی شدند

به گزارش نسیم قائن ، نایب رئیس فدراسیون بدمینتون جمعه شب در آیین اختتامیه یازدهمین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور گفت: شهرستان قاینات در استعدادیابی بدمینتون دختران پتانسیل و توان بالایی دارد و ما آمادگی برگزاری دوره های استعداد پروری، کارگاه های دانش افزایی و غیره را در این شهرستان داریم.
فریبا مددی افزود: حضور مسئولان شهرستان در این مراسم نشان از اهمیت ویژه ورزش بخصوص این رشته ورزشی و نگاه ویژه و توان آنان دارد و برگزاری مسابقات در سطح کشوری نیز موید آن است.
وی از برگزاری مسابقات بدمینتون نونهالان پسر از اول تا پنجم مرداد ماه ۱۳۹۷ در بیرجند خبر داد.
‘یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی بدمینتون دختران کشور سیزدهم تا شانزدهم تیرماه در سالن ورزشی غدیر قاین برگزار شد.
رئیس هیات بدمینتون شهرستان قاینات هم به خبرنگار ایرنا گفت: این رقابت ها که از سیزدهم تیرماه با حضور ۱۸ تیم از سراسر کشور در شهر قاین شروع شده بود، جمعه شب با قهرمانی تیم استان تهران پایان یافت.
عبدالله کاهی افزود: پس از انجام ۲۹ بازی تیمی با حضور تیم های بدمینتون استان های کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران، یزد، فارس، اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی، ایلام، قزوین، سمنان، بوشهر، تهران، توابع تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در نهایت تیم های تهران و سمنان به مقام اول و دوم و تیم های خراسان رضوی و آذربایجان شرقی بطور مشترک سوم شدند.
وی اظهار داشت: در بخش یک نفره آزاد پس از انجام ۷۳ بازی در جدول ۱۲۸ تایی، فردوس فروغی و پرنیان یزدانی از تهران به ترتیب اول و دوم و حنانه رجبی و آیدا عنایتی به طور مشترک سوم شدند.
وی درباره بازی های های دونفره آزاد گفت: بازیکنان در یک جدول ۳۲ تایی با انجام ۱۷ بازی با هم رقابت کردند که در پایان نازنین عسکری و مریم زارع شاهی از یزد اول، فاطمه احمدیان و فاطمه زارعی از استان آذربایجان شرقی دوم و بازیکنان تهران و خراسان شمالی به طور مشترک سوم شدند.
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا