سیاسی

تیم‌های واکنش سریع در تمامی شعب جمعیت هلال‌احمر استان لرستان مستقر شدند

به گزارش نسیم قائن ،
حسین رضا مرادی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران استان که در دفتر استاندار لرستان برگزار شد اظهار داشت: در رابطه با وقوع سیلاب با توجه به پیش‌بینی‌های انجام‌شده در همه شعب جمعیت هلال‌احمر استان تیم‌های واکنش سریع مستقر و در حالت آماده‌باش کامل قرار دارد.
وی با بیان اینکه تیم‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر آمادگی لازم را جهت مقابله با حوادث احتمالی دارند افزود: یک دستگاه بالگرد امدادی ام.آی ۱۷ در استان لرستان مستقر شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان عنوان کرد: این بالگرد باقابلیت جابجایی ۲۰ نفر در فرودگاه استان مستقر شده و به‌صورت کامل در اختیار استان قرار گرفته است.
فریدون خودنیا مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: در بخش فشار ضعیف برق توسط کابل‌های خود نگهدار، همه سطح شهر توسط کابل‌های خود نگهدار تجهیز شده است.
وی افزود: عوامل محیطی مانند باران و برف بر روی کابل‌های خود نگهدار تأثیری ندارد و از این نظر مشکل خاصی وجود ندارد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان عنوان کرد: در بحث فشار متوسط برق در سطح شهر خرم‌آباد، بروجرد و شهرهای بزرگ استان در کل با تعمیرات خط گرم بدون اعمال خاموشی تمهیدات لازم را انجام‌شده و خوشبختانه در سیل اخیر کوچک‌ترین قطعی برقی در سطح استان نداشتیم.
وی در رابطه با بخش‌های روستایی طی طرح تعالی خدمت همه خطوط روستایی استان تعلیل شده است بیان کرد: همه اکیپ‌های برق استان از ظهر روز گذشته در آماده‌باش کامل به سر می‌برند و در صورت وقوع مشکل در اسرع وقت با توجه به امکانات موجود برطرف می‌شود.
خودنیا گفت: در هفته اخیر دو دستگاه بالابر ۲٫۵ متری توسط شرکت توزیع برق استان خریداری و در خرم‌آباد مستقر شده است.
انتهای پیام/
منبع : تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا