سیاسی

تکلیف پیمانکارپروژه ساختمان اداره ورزش قاین قبل سال مالی مشخص شود

به گزارش نسیم قائن ، شهریور ۹۴بود که پس از سالها انتظار پروژه استخر شهرستان قاین با حضور استاندارخراسان جنوبی علی الظاهر به بهره برداری رسید ومدتها پس از بهره برداری درهای آن همچنان بسته ماند.
اگر چه در طول این چند ماه درب های استخر برای رفع نواقص چندین بار گشوده شد اما باگذشت حدود۱۰ماه ازافتتاح استخر هنوز بهره برداری کامل ازآن صورت نگرفته است وبنا به گفته قطبی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان آخرین رایزنی ها برای تحویل پروژه از پیمانکار درحال انجام است. وتحویل از پیمانکار منوط به این است که استخر مشکل فنی نداشته باشد.
به گفته رئیس اداره ورزش وجوانان قاین، استخر شنای قاین یک سری مشکلات فنی داشت که از پیمانکارتحویل گرفته نشده بود ولذا در سال جدیدتامین اعتبار برای رفع نواقص صورت گرفت واستخر جدیدا آبگیری ودرحال تست است ودر صورتی که این تست بدون مشکل باشد به زودی بهره برداری کامل از این استخر انجام می شود وشهروندان گرامی خواهند توانست از این استخر استفاده کنند.
وی در خصوص پروژه ساختمان اداری اداره ورزش وجوانان گفت: این ساختمان به عنوان ساختمان سرایداری مجموعه ورزشی آزادی تعریف شده است وبه دلیل اینکه اداره ورزش وجوانان شهرستان فاقد ساختمان اداری است لذا از این ساختمان به عنوان سالن اداری هم نیز استفاده خواهد شد .
قطبی بابیان اینکه ساختمان سرایداری تامین اعتبار شده است ،خواسته ما از مسئولین استانی این است که پروژه به صورت امانی برای تکمیل به شهرستان واگذار شود واگر امکان امانی وجود ندارد باتوجه به اینکه در پایان سال مالی قرارداریم مناقصه این ساختمان هرچه سریع تر برگزار شودتا پیمانکار مشخص وکارتکمیل پروژه صورت گیرد.
رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان قاین گفت: باتوجه به اینکه قراراست این پروژه به مناقصه گذاشته شودلذادرراستای اقتصاد مقاومتی بهتر این است که از ظرفیت های شهرستانی برای تکمیل این پروژه استفاده شود.
وی افزود: در این مناقصه بنا به گفته مسئولین ۵نفر از سطح استان ثبت نام کرده اند که ازاین تعداد ۳نفر از شهرستان قاین هستند وخواسته ما هم این است که این پروژه به نیروهای شهرستان قاین واگذار شود.
قطبی از بهره برداری از میدان چمن طبیعی قاین خبرداد وگفت:میدان چمن امین زاده کاملا آماده بهره برداری است وان شاء اله تا پایان هفته با حضور مسئولین به بهره برداری خواهد رسید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا