سیاسی

تولد نوزادان سه قلو در آسمان ایران +تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، به نقل از جام نیوزف غفور راستین اظهار داشت: از زمان آغاز به کار بالگرد هوایی در اورژانس از مردادماه سال گذشته تا امروز بیش از ۷۰ پرواز انجام شده و بیش از ۸۰ مصدوم را انتقال دادیم که در ۹۰ درصد عملیات موفق بودیم.
وی بیان داشت: تمام تلاش ما این است که از پتانسیل اورژانس هوایی با وجود هزینه‌های بسیار استفاده کنیم و به امدادخواهی افراد نیازمند برویم که از مرگ حتمی نجات یابند.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: صبح امروز در عملیاتی موفقیت آمیز مادر بارداری توسط دو تکنسین فوریت های پزشکی و پرسنل مامایی مرکز بهداشتی درمانی شهر ورزنه، ۳ نوزاد خود را به صورت سالم در بالگرد اورژانس هوایی بدنیا آورد.
وی اضافه کرد: یک واحد امداد اورژانس پیش بیمارستانی به همراه دو تکنسین فوریت های پزشکی از پایگاه ورزنه به مرکز بهداشتی درمانی اعزام شدند و با توجه به شرایط جسمی خانم ۲۸ساله درخواست امدادرسانی از اورژانس هوایی کردند.
راستین افزود: بالگرد اورژانس هوایی ضمن اعزام به شهر ورزنه مادر باردار را به همراه دو نفر پرسنل مامایی مرکز بهداشتی درمانی به بیمارستان الزهرا (س) منتقل کردند که در حین اعزام و با توجه به درد شدید مادر باردار مراحل زایمان آغاز شد و با توجه به خطر تهدید حیات مادر و نوزادان، پرسنل فوریت های پزشکی با همکاری دو پرسنل مرکز بهداشتی درمانی اقدامات درمانی لازم برای تسهیل زایمان مادر باردار را بر فراز آسمان شهر اصفهان و در کابین بالگرد اورژانس هوایی انجام دادند که با موفقیت انجام شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا