سیاسی

توقیف کامیون با ۵تن پیاز زعفران قاچاق در قاین

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ”اسماعیل واعظی” با اعلام این خبر به خبرنگار ماگفت:روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان قاین ،با کسب خبری مبنی بر حمل پیاز زعفران قاچاق توسط یک دستگاه کامیون در شهرستان قاین موضوع را بررسی و خودرو را شناسایی و متوقف کردند .
وی افزود:مأموران در بازرسی از کامیون ،پنج تن پیاز زعفران قاچاق که فاقد هرگونه مجوز حمل بود کشف کردند که کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را ۱۵۰ میلیون ریال برآورد کردند.
سرهنگ واعظی تصریح کرد:در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف و متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
کشف محموله قاچـاق در “قاین”
فرمانده انتظامی شهرستان قاین از کشف ۴۶ میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.
اسماعیل واعظی فرمانده انتظامی قاین در تشریح این خبر گفت: مأموران این فرماندهی، هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس،که از استان سیستان وبلوچستان به خراسان رضوی در حرکت بود مشکوک و خودرو را متوقف و به لاین بازرسی هدایت نمودند.
وی افزود:مأموران دربازرسی از خودرو ۵۲۰ کیلو گرم انبه ، ۱۶۰ کیلو گرم برنج ، ۳۵ کیلو گرم پارچه ، ۱۴۵ کیلو گرم کتیرا ، ۱۴۸ کیلوگرم چوب مسواک ، ۱۴ثوب کاپشن و۷۱ قالب صابون خارجی که فاقد مجوز حمل بود کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان قاین تصریح کرد:کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق را ۴۶ میلیون ریال برآورد کردند که در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف و یک نفر متهم با تشکیل پرونده روانه دادسرا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا