سیاسی

توقیف پژو ۴۰۵با ۶۰ میلیون ریال خلافی درقاین

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ”حسین رضایی”گفت:روز گذشته مأموران پلیس راه شهرستان “قاین”دراجرای قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و کنترل وضعیت تردد خودروها به یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ دستور ایست دادند که راننده خودرو با بی توجهی به ایست پلیس اقدام به فرار کرد.
وی افزود:راننده خودرو با انجام حرکات نمایشی و بی توجهی به ایست مأموران اقدام به فرار کرد که بلافاصله دستور توقف خودرو به یگان های مستقر اعلام و راننده خودرو پس از هشت کیلومتر تعقیب و گریز متوقف شد.
سرهنگ رضایی با بیان این که برخورد با تخلفات حادثه ساز خط قرمز پلیس راه است،تصریح کرد:به علت ارتکاب تخلفات حادثه ساز”بی توجهی به ایست پلیس،سرعت و سبقت غیر مجاز و انجام حرکات نمایشی”راننده متخلف مبلغ دو میلیون ریال جریمه و ۱۵نمره منفی در سوابق گواهینامه وی ثبت شد.
وی تصریح کرد:با استعلام از سامانه تخلفات راهور ناجا مشخص شد؛خودرو مذکور دارای ۶۰میلیون ریال خلافی پرداخت نشده است که پس از اعمال قانون خودرو روانه پارکینگ شد.
رئیس پلیس راه استان خاطرنشان کرد:هدف پلیس از اعمال قانون این است تا رانندگان با توجه بیشتری قوانین و مقررات را رعایت کرده و سهم خود را در تأمین امنیت راه ها ایفا کرده و با رعایت قوانین الگوهای عملی مناسبی برای فرزندان خود در آینده باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا