سیاسی

توزیع ۲هزار و ۱۶۷بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان قاینات/آزادسازی ۱۱۵ زندانی غیر عمد در خراسان جنوبی

به گزارش نسیم قائن ، در پنجمین روز از هفته بسیج وبا حضور سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی مراسم توزیع ۴۰۰ بسته کمک معیشتی به کارگران کارخانه سیمان قاینات برگزار شد.
سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در حاشیه برگزاری این مراسم اظهارداشت: شرکت سیمان قاین یکی از شرکت های فعال در کمک رسانی به نیازمندان است و در سیل و زلزله های اخیر در استان های کرمانشاه و سیستان و بلوچستان و خوزستان ،مقدار زیادی سیمان رایگان کمک کرده اند.
وی در ادامه با اشاره به اقدامات بسیج در راستای کمک مومنانه به آزاد سازی ۱۱۵ زندانی غیر عمد در سطح استان خبر داد و گفت: این تعداد در ۳ مرحله با کمک های خیرین و مردم نوع دوست آزاد خواهند شد.
قاسمی از توزیع وام های خود اشتغالی و کمک جهیزیه برای نوعروسان در طرح کمک مومنانه خبر داد .
سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات نیز دراین مراسم از توزیع ۲ هزار و ۱۶۷ بسته معیشتی به همت حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج و موسسات خیریه در راستان کمک های مومنانه به قشر نیازمند و آسیب دیده از کرونا خبر داد و گفت: از این تعداد ۴۰۰ بسته به ارزش۲۰۰ میلیون تومان به همت کارخانه سیمان قاینات تهیه و دربین نیازمندان توزیع خواهد شد.
وی از توزیع ۵۰۰ کیلو گوشت به ارزش ۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان،تعداد ۸۹ بخاری به ارزش ۸۹ میلیون تومان،توزیع ۱۴۰۰ بسته غذای گرم به ارزش ۱۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان،توزیع ۲۰ تبلت و گوشی به ارزش ۵۰ میلیون تومان،۵۳ کمک جهیزیه به ارزش ۶۰۰ میلیون تومان،۸۰۰ پک بهداشتی به ارزش ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان،توزیع ۵۰۸ بسته لوازم التحریر به ارزش ۵۰میلیون و ۹۰۰ هزار تومان،۳۵توزیع بسته پوشاک گرم به ارزش ۷ میلیون تومان در مرحله اول از گام سوم رزمایش کمک مومنه در سطح شهرستان قاینات خبر دادو گفت: همچنین ۱۵۷ میلیون تومان وام در قالب اشتغال زایی خانگی و ۴۵۰ میلیون تومان در قالب وام کارگاهی به آسیب دیدگان از کرونا پرداخت شده است.
وی از مرمت و تعمیر ۷ خانه محرومین در شهرستان قاینات خبر داد وگفت: شناسایی و معرفی ۳۱ بسیجی جهت کمک به کادر بهداشت ودرمان شهرستان قاینات در راستای طرح شهید سلیمانی از دیگر اقدامات ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات در راستای مقابله با کرونا بوده است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا