سیاسی

توزیع ۳ هزار و ۶۶۵ بسته غذایی در اولین مرحله رزمایش کمک مومنانه در قاین

به گزارش نسیم قائن ، همزمان با روزهای نخست مبارک ماه رمضان، رزمایش مواسات و همدلی و کمک‌های مومنانه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان قاین با همکاری ائمه جمعه، خیرین، کمک های مردمی، موسسات خیریه، کمیته امداد، بهزیستی، هلال احمر و سایر نهادهای دولتی کلید خورد.
سرهنگ رضا هزاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین در مراسم آغاز رزمایش مواسات و کمک مومنانه گفت: با همدلی و همراهی ادارات ونهاد ها وخیرین ،اولین مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه در شهرستان قاینات آغاز شد و خوشبختانه میزان تهیه بسته های معیشتی از پیش بینی های انجام شده در طی روزهای اخیر در سطح شهرقاین و شهرهای تابعه افزایش یافت و در این مرحله ۳ هزار و ۶۶۵ بسته حمایتی شامل برنج، روغن، خرما، ماکارونی، رب گوجه فرنگی و گوشت سفید و قرمز بین خانوار‌هایی که در این مدت به دلیل بیماری کرونا معیشت آن‌ها با مشکل روبرو شده است، توزیع خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان است افزود: در مجموع ارزش این بسته‌های حمایتی ۷ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال است که به کمک خیران شهرستان قاین و برخی ارگان‌ها و نهاد‌های این شهرستان تهیه شده است .
فرمانده سپاه ناحیه قاینات ادامه داد: شهرستان قاینات به نسبت جمعیت در سطح استان پیشتاز این امر خیر خواهانه بوده است وان شاء الله در مراحل بعدی رزمایش، بازهم با کمک های خیرین و نهادها و ادارات و گروههای جهادی خود جوش و هیئات مذهبی بتوانیم بسته های بیشتری را در بین نیازمندان توزیع کنیم.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین نیز دراین مراسم ضمن تقدیر از همراهی و همکاری همه نهادها و سازمان ها در تهیه سبد های غذایی این اقدام را بسیار نیکو و پسندیده دانست و از کلیه خیرین و مردمی که در تهیه سبد غذایی نیازمندان همکاری داشته اند تشکر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا