سیاسی

تهیه ۷۳ طرح توجیهی برای بازشدن مرز یزدان خراسان جنوبی

به گزارش نسیم قائن ، محسن احتشام در دیدار با ریاست اتاق بازرگانی ایران بیان کرد: تولیدکنندگان خراسان جنوبی انسان های سخت کوش هستند.
وی ادامه داد: این افراد آنچه را که از تجارت به دست آورده اند در راستای تولید و اشتغال خراسان جنوبی هزینه کردند و باید مورد توجه قرار گیرند.
احتشام با اشاره به چارت سازمانی اتاق بازرگانی بیرجند، بیان کرد: فرهنگ سازمانی حاکم بر اتاق بیرجند الگوی هم افزایی مثبت در نظام های مدیریتی بخش خصوصی است و همدلی و همراهی شایسته ای بین هیئت نمایندگان، هیئت رئیسه، دبیر کل و کارکنان اتاق در راستای اجرای سیاست های اتاق وجود دارد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند با بیان اینکه بخش خصوصی فعالیت های شایسته ای را در خراسان جنوبی انجام داده است، افزود: این امر نشان دهنده توان و ظرفیت بخش خصوصی است.
احتشام با بیان اینکه در این راستا توسعه اتاق بازرگانی بیرجند را در دستور کار قرار داده‌ایم، افزود: در حال حاضر هزار متر زیربنا در سه طبقه داریم که این میزان به پنج طبقه با هزار و ۸۰۰ متر زیربنا افزایش می‌یابد.
وی ادامه داد: امید است با توسعه فضای اتاق، نیاز فعالان اقتصادی اعم از تشکل‌ها، اتحادیه‌ها و کمیسیون‌ها تأمین شده و مشکل کمبود فضا نداشته باشیم.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند با بیان اینکه توسعه بازارهای هدف صادراتی را هم در پیش‌گرفته‌ایم، گفت: بازار سازی یکی از اهداف بزرگ اتاق بازرگانی بیرجند برای واحدهای تولیدی خراسان جنوبی است.
احتشام ادامه داد: در این زمینه یک معاونت بازار و بازاریابی و کمک به برند سازی و بازار سازی محصولات تولیدی استان در اتاق بازرگانی راه‌اندازی شده است.
وی بیان کرد: تلاش ما مبنی بر این است که صادرکنندگان را تا جایی که امکانات اجازه می‌دهد، موردحمایت قرار دهیم.
احتشام با اشاره به حمایت های انجام شده از کشاورزان خراسان جنوبی، بیان کرد: طرح خرید تضمینی محصولات کشاورزی اعم از زرشک یکی از اقدامات انجام شده در این زمینه است.
مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا