سیاسی

تمهیدات ترافیکی شب‌های قدر تشریح شد

به گزارش نسیم قائن ، براساس اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، کلیه معابر اطراف اماکن مذهبی و محل‌های برگزاری مراسم احیا به صورت ویژه تحت مدیریت ترافیکی است، لذا عوامل پلیس راهور تهران بزرگ در این اماکن از ساعت ۲۱ مستقر بوده و در تسهیل عبور و مرور مراجعین به مراکز مذهبی اقدامات لازم را انجام خواهند داد.
براساس اعلام پلیس راهور، تأمین نظم و ایمنی عبور و مرور و جلوگیری از تراکم ترافیکی، جلوگیری از انسداد معابر، نظم‌بخشی به پارک وسایل نقلیه، جلوگیری از تداخل بار ترافیکی و اجرای طرح‌های ترافیکی در بعضی‌از معابر برای استفاده حداکثری از ظرفیت معابر و محل‌های پارک خودرو، برخی اقدامات عوامل پلیس راهور در این شب‌ها خواهد بود.
پلیس راهور تهران بزرگ به شهروندان محترم در خصوص چینش خودروها در حاشیه معابر توصیه کرد و از آنها خواست با عوامل پلیس راهور همکاری لازم را داشته و از پارک خودروهای خود در محل‌های ممنوع خودداری نمایند.
همچنین از شهروندان خواسته شده است تا در صورتی که به دلایلی در محلی به صورت مقطعی، طرح ترافیکی اجرا می‌شود و خودروها به صورت موقت به مسیر دیگری هدایت می‌شوند، آرامش خود را حفظ کرده و همکاری لازم را با مأموران پلیس انجام دهند.
انتهای پیام/
منبع : فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا