سیاسی

تمام فضائل اخلاقی درحضرت علی(ع)تجلّی می کند

به گزارش نسیم قائن ،آیت الله سید مرتضی اصفهانی امام جمعه قاین در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت مردم به تقوای الهی وتبریک ایام دهه ولایت ،به وصف خصایص حضرت علی(ع)پرداخت.
وی بیان داشت: حضرت امیرالمومنین علی(ع)معدن فضایل اخلاقی است وتمام فضیلت ها از جمله زهد وبخشش وکرامت وسخاوت وعبادت و… در وجودمقدس حضرت تجلی می کند.
امام جمعه قاین در ادامه گفت: دیانت اسلام وشیعیان به تقواست وانسان باید همیشه خداوندرا ستایش کند.
وی بااشاره به آغاز سال تحصیلی جدید گفت: دانش آموزان با استعداد بسیاری داریم که به دلایل مشکلات مالی وعدم توان تهیه لازم التحریر وپوشاک ،مجبور به ترک تحصیل می شوند ولذا برما واجب است که تا حد توان به این افراد کمک کنیم وآنهارا از ادامه تحصیل منع نکنیم.
آیت الله اصفهانی از همه خیرین خواست تا کمک های خودرا به آموزش وپرورش وکمیته امداد تحویل دهند تا در این ایام دانش آموزان نیازمندهم با خوشحالی وارد مدرسه شوند.
خطیب جمعه قاین همچنین از همه معلمین خواست با توجه به این که دشمن از روش های مختلفی برای نفوذ دربین دانش آموزان وجوانان مااستفاده می کند ویکی از این روش ها طرح شبهات در بین این جوانان است لذا با مطالعه دقیق وبیشتر آمادگی لازم برای پاسخ گویی به این موارد را نیز داشته باشید.
امام جمعه قاین در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مناسبت های مختلف نیز گفت: پند ها ونصیحت ها وسخنان رهبری شفای قلبهاست وتوصیه من به همه مردم عزیز این است که با گوش جان به سخنان رهبری گوش فراداده وآنهارا آویزه گوش خود داشته باشید.
خطیب جمعه قاین بربرپایی جشن هایی در شأان ایام دهه ولایت در سطح شهرستان تاکید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا