سیاسی

تقویت و تجهیز ایستگاههای ایست و بازرسی قاین در دستور کار قرار گیرد

به گزارش نسیم قائن ، رحیمی دادستان عمومی وانقلاب شهرستان قاین در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر گفت: کشفیات مواد مخدر در شهرستان قاینات در طی ۶ ماهه اول امسال ، حکایت از کار طاقت فرسای نیروی انتظامی ودستگاه قضائی دارد.
وی افزود: نیروهای محترم انتظامی و نظامی دربسیاری از اوقات حلاوت استراحت و شبانه ای ندارند و نتایج و توفیقات حکایت از زحمات آنها دارد.
دادستان قاین با بیان این که میزان کشفیات در ایست و بازرسی های شهرستان و ایست و بازرسی های تابعه بسیار قابل توجه است گفت: بسیاری از محموله ها ممکن است ۲یا ۳ ایستگاه رادر سطح استان طی کرده باشند و دراین شهرستان با درایت کشف شوند واین حکایت از اعمال نظر و دقت و تامل پلیس شهرستان ما داشته است.
رحیمی درادامه با اشاره به درخواست راه اندازی کمپ ترک اعتیاد خواهران درشهرستان ،این مورد را در جهت برخی از مسائل اجتماعی ضروری دانست و خواستار همکاری مسئولین استانی برای راه اندازی این مرکز در قاین شد.
دادستان قاین با اشاره به این که متاسفانه سن اعتیاد کاهش یافته است گفت:هنوز نتوانسته ایم دامنه و پیشرفت اعتیاد را کم کنیم واین بیانگر این موضوع است که به صورت اساسی به آن پرداخته نشده است.
دادستان قاین در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به موفقیت های بسیار خوب حوزه مبارزه با مواد مخدر شهرستان قاینات خواستار تامین تجهیزات از جمله خودروی مناسب و امکانات اولیه در ایست و بازرسی های شهرستان قاینات شد.
کریمی فرماندار قاین نیز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اظهار داشت:مادر آسیب های کشور مواد مخدر است که طلاق و بیکاری و .. ذیل این آسیب به وجود می آید.
وی ادامه داد: امروز بشدت نیاز به همراهی و یاری گری در عرصه مبارزه با مواد مخدر هستیم تا جامعه ای امن،آرام و عاری از آسیب های اجتماعی را فراهم نماییم.
کریمی افزود:مهمترین امر به معروف و نهی از منکر امروز جامعه،مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از اشاعه مصرف مواد مخدر است.
فرماندار به همکاری برای اجرای طرح یاری گران زندگی در پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد .
وی با بیان این که خواستار تقویت ایستگاههای ایست و بازرسی های قاینات هستیم گفت:اعتبارات خوبی برای نیروی انتظامی امسال اختصاص داده شده است و در صدد هستیم میزان اعتبارات نیروی انتظامی را نیز افزایش دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا