سیاسی

تقویت تجهیزات هواناجا در دستور کار پلیس

به گزارش نسیم قائن ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار علی مستاجران با اشاره به آمادگی مستمر هواناجا برای انجام عملیات‌های امدادی و انتظامی در هر شرایطی به ویژه در بحران، اظهار داشت: بر اساس تدابیر و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و به تناسب ماموریت‌های دائمی، هواپیمایی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره و در همه ایام، «حفظ و تقویت آمادگی عملیاتی» را به عنوان یک رویکرد جدی دنبال می‌کند.
وی در پاسخ به این سوال که با وجود وقوع زلزله در تهران، روند برنامه‌ریزی هواناجا برای انجام اقدامات امدادی و انتظامی چیست؟ افزود: مسلماً نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز چون سایر نهادها و دستگاه‌های مسئول در ‌مواقع بحران و اضطرار با تمام ظرفیت، ورود و بهره مندی از امکانات و تجهیزات آن نیز بخشی از اقدامات خواهد بود.
فرمانده هواناجا گفت: با وقوع زلزله در تهران، جلساتی در راستای «مدیریت بحران» در ستاد ناجا تشکیل و دستورات و تدابیر توسط فرمانده نیروی انتظامی ابلاغ شد.
این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: تشدید اقدامات در راستای آمادگی بیشتر، بهتر و تقویت تجهیزات هواناجا و آماده باش نیروها برای مواقع بحران نیز بخشی از این تدابیر است.
مستاجران تاکید کرد: کلیه ماموریت‌ها بر اساس سلسله مراتب فرماندهی ابلاغ، سازماندهی و پیگیری می‌شود.
وی با اشاره به سرعت عمل پلیس برای کمک رسانی به آسیب دیدگان کرمانشاه، تاکید کرد: قطعا تقویت تجهیزات پلیس به ویژه هواناجا در سرعت دهی به روند خدمات انتظامی و امدادی موثر است.
انتهای پیام/
منبع : تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا