سیاسی

تضعیف ارکان قدرت نظام یکی از اهداف فتنه ۸۸ بود

به گزارش نسیم قائن ، محمد بیگدلی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس در قاین، هدف اصلی فتنه ۸۸ را براندازی نظام دانست و اظهار داشت: مهم‌ترین عاملی که سبب دوام جمهوری‌اسلامی ایران می‌شود وحدت است که فتنه‌گران با تضعیف وحدت ملی قصد داشتند با تضعیف جایگاه رهبری به عنوان محور وحدت در جامعه اسلامی به اهداف شوم خود برسند.
وی با اشاره به اهداف فتنه ۸۸ عنوان داشت: یکی از اهداف مهم فتنه‌گران تضعیف ارکان قدرت نظام از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شورای نگهبان و درنهایت براندازی نظام بود.
مسؤول پایگاه بسیج دانشجویی پیامبراعظم(ص) دانشگاه بزرگمهر قائنات با بیان اینکه ۹ دی یک حادثه معمولی نبود بلکه یک جریان و آیت الهی بود که میلیون‌ها نفر را به خیابان‌ها آورد، تصریح کرد: علی‌رغم اینکه بسیاری قصد دارند این حرکت عظیم را نادیده بگیرند اما نهم دی ماه یک حماسه عظیم در برابر دسیسه‌چینی و برنامه‌ریزی بلندمدت دنیای استکبار و عوامل مزدور داخلی برای به بن‌بست کشیدن این نظام بود.
بیگدلی عنوان داشت: ۹ دی ثابت کرد مسئله ولایت در نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک اصل اساسی که محور تمام وابستگی مردم به نظام است خدشه‌ناپذیر و غیرقابل‌تغییر است.
وی در ادامه به ضرورت آگاهی از توطئه‌های آمریکایی و استکبارستیزی نسل جوان اشاره کرد و افزود: دشمن‌شناسی از مهم‌ترین تأکیدات مقام معظم رهبری به جوانان است چرا که ایشان در بیانات خود همواره جوانان را به مجهز شدن به علم و دانش سفارش کرده‌اند.
مسؤول پایگاه بسیج دانشجویی پیامبراعظم(ص) دانشگاه بزرگمهر قائنات در پایان فتنه را خط قرمز نظام اسلامی دانست و گفت: نظام اسلامی میراث شهیدانی است که جان و مال خود را به ندای ولی فقیه و امام امت فدا کرده و به جبهه حق رهسپار شدند تا از جمهوری اسلامی خویش دفاع کنند و معتقدیم که فتنه‌گران لیاقت میراث‌داری شهیدان را ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا