سیاسی

تصویری/تجلیل از سربازان نمونه شهرستان قاینات

به گزارش نسیم قائن ، صبح امروز ودر دومین روز از هفته دفاع مقدس ،مراسم تجلیل از سربازان نمونه شهرستان قاین در محل حسینیه ثارالله قاین برگزار شد.
دراین مراسم سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه مقاومت با اشاره به آغاز دفاع مقدس گفت: خاطرات دفاع مقدس گنجی است که باید استخراج شود.
وی افزود:جمهوری اسلامی ایران در شرایطی وارد جنگ شد که بسیاری از امکانات را نداشتیم و نقاط مختلف کشور دچار بحران بود و جنگ نا جوان مردانه اتفاق می افتد وهزینه های زیادی پرداخت کردیم.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که دوران دفاع مقدس دستاوردهای بسیاری برای کشور ما داشته است گفت:این مقاومت فعالی که امروزه داریم در دوران دفاع مقدس در میدان عمل نشان داد که این مقاومت پاسخگو بوده است .
وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به موضوع خروج آمریکائیها از برجام گفت: در ابتدا چون اقدام قابل ملاحظه ای از سوی دولتمردان ما اعلام نشد دیدید که چه اتفاقی افتاد؟ تحریم ،فشار گرانی و افسار گریختگی در بازار را داشتیم وبه محض اینکه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد ما از تعهدات برجامی خود عقب نشینی خواهیم کرد تیمهای واسطه به سوی ایران آمدند، وقتی نفت کش انگلیسیها توقیف شد، وقتی پهباد را زدند چه اتفاقاتی افتاد ؟
هزاری به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره داشت و گفت: بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به شما جوانان است و توصیه ما این است که بیانیه گام دوم انقلاب را حتما بخوانید .
وی افزود: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید داشتند که شاه کلید حل مشکلات داشتن امید است و دشمن به دنبال این است که این شاه کلید را از شما بگیرد و دقت کنید که امید خود را از دست ندهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا