سیاسی

تصادف مینی‌بوس با ۳ پراید در جاده خاوران + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، ساعت ۷:۴۵ صبح امروز برخورد چندین دستگاه خودرو در جاده خاوران، حد فاصل جاده توتک و شهرک صنعتی خاوران به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه ۶۶ و گروه امداد و نجات ۱۵ را به محل حادثه اعزام کرد.
احمد ملک‌نژاد؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: برخورد خودروی مینی‌بوس با سه خودروی پراید باعث شد یکی از خودروهای پراید در وسط جاده واژگون شده و راننده آن در داخل اتاقک خودرو گرفتار شود.
وی با اعلام اینکه فرد محبوس شده هیچ آسیبی ندیده و در همان لحظات اولیه با کمک رانندگان خودروهای عبوری از داخل خودروی پراید بیرون آورده شده بود، خاطرنشان کرد: نیروهای آتش‌نشانی به محض حضور در محل حادثه، برای جلوگیری از تصادفات احتمالی بعدی علائم هشداردهنده ترافیکی را در اطراف صحنه تصادف قرار دادند و اقدام به ایمن‌سازی، قطع برق خودروها و جلوگیری از نشت بنزین خودروی واژگون شده، کردند.
این فرمانده آتش‌نشانی تصریح کرد: در این حادثه به رغم شدت برخورد خودروها و واژگونی یکی از آنها، خوشبختانه هیچ یک از سرنشینان صدمه‌ای ندید.
ملک‌نژاد متذکر شد: آتش‌نشانان و نجات‌گران بی‌درنگ خودروی واژگون شده را به حالت اولیه برگرداندند و علاوه بر پاک‌سازی سطح جاده برای باز شدن مسیر تردد خودروهای عبوری، هر چهار خودرو را به حاشیه امن کنار جاده انتقال دادند.
بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت بروز این حادثه رانندگی توسط پلیس راهور منطقه ۱۵ در حال بررسی است.
انتهای پیام/
منبع : تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا