سیاسی

ترامپ: هیچ وقت زمان حمله به سوریه را نگفتم

به گزارش نسیم قائن ، رئیس جمهور آمریکا پس از اظهارات و توییت‌های تند قبلی در خصوص احتمال حمله به سوریه، با تلطیف موضع خود در توییت جدیدی نوشت: «هرگز نگفتم کی حمله به سوریه انجام خواهد شد. این اتفاق می تواند خیلی زود باشد یا اینکه اصلا به این زودی ها نباشد! در هر صورت، آمریکا در دولت من، کار بزرگی را در راندن داعش از منطقه انجام داده است. “آمریکا متشکریم” شما کجا رفته است؟»
ترامپ روز گذشته در توییتی نوشته بود: «روسیه اعلام کرده است که هر و همه موشک‌هایی را که به سوریه شلیک شوند را سرنگون خواهد کرد. روسیه آماده شو، چون موشک‌ها در راهند، موشک‌های قشنگ، جدید و “هوشمند!” شما نباید شریک حیوانی باشید که با [سلاح] شیمیایی مردم خود را می کُشد و از آن لذت می‌برد.»
وی دیروز کمتر از یک ساعت بعد از توییت قبلی‌اش تغییر لحن داده و نوشت: «روابط ما با روسیه، هم‌اکنون بدتر از هر زمان دیگر است و از جمله جنگ سرد است. هیچ دلیلی برای این [وضعیت] وجود ندارد. روسیه به ما برای کمک به اقتصادش نیازمند است، چیزی که خیلی راحت می‌تواند انجام شود، و به همکاری همه کشورها با یکدیگر نیاز داریم. مسابقه تسلیحاتی را متوقف کنید؟»
انتهای پیام/.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا