سیاسی

تخصیص یکصدمیلیون تومان برای توسعه دارالفنون قاین

به گزارش نسیم قائن ، محمد علی واقعی با بیان این خبر اظهار کرد: روز گذشته محمد صادق معتمدیان به صورت سرزده که به مناسبت ایام ا… دهه ی مبارک فجر صورت گرفت ضمن گفتگو با دانش آموزان آموزشگاه از فرایند تعلیم و تربیت هنرستان دارالفنون توس قاین بازدید کرد.
وی، با اشاره به قول مساعد استاندار در تأمین تخت های خوابگاهی، تلویزیون و سیستم های رایانه برای این با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان؛ تصریح کرد: برای خرید این تجهیزات مبلغ ۲۱ میلیون تومان مورد نیاز است که از سه منبع استانداری و ادارات کل نوسازی و آموزش و پرورش استان تأمین و هزینه می شود.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از تهیه ست کامل لوازم ورزشی مورد نیاز هنرستان توسط استاندار معزز خراسان جنوبی خبر داد و افزود: همچنین ۶۰ عدد تشک و ملحفه ی مورد نیاز دانش آموزان این هنرستان، توسط اداره کل آموزش و پرورش استان تأمین و تهیه می شود.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: استاندار خراسان جنوبی در بازدید از هنرستان دارالفنون توس شهرستان قاینات در خصوص تخصیص یکصد میلیون تومان جهت توسعه ی زیرساخت های بهداشتی و رفاهی این هنرستان شبانه روزی نیز قول مساعد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا