سیاسی

تخصیص اعتبار به دستگاههای اجرایی منوط به هماهنگی با دستگاههای خدمت رسان است

به گزارش نسیم قائن ، اسدالهی معاون فرماندار در کمیسیون حفاری ها درشهرستان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص اجرایی نمودن اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی تنها روی تولید نیست درست هزینه کردن هم جزء اقتصاد مقاومتی می باشد.
وی یکی از راه های اجرایی نمودن منویات معظم اله در خصوص اقتصاد مقاومتی را درست و بجا هزینه کردن اعتبارات دولتی در پروژه های مختلف شهرستان دانست.
اسدالهی اظهارداشت:برای مجموعه ای که در آن کار می کنیم ومشغول انجام وظیفه هستیم یک سری برنامه هایی را داشته باشیم واداراتی که قرار است پروژه هایی را در سطح شهر یا روستا اجراکنند با سایر دستگاههای خدمت رسان هماهنگ باشند ودر خصوص پروژه ای که قراراست اجرایی شود استعلاماتی از ادارات خدمت رسان گرفته شودتا مجبور به هزینه کردهای اضافی نباشیم.
وی افزود:نباید اجازه دهیم پول بیت المال هدر رود وما نسبت به هزینه کرد اعتبارات دولتی مسئولیم وبا توجه به وضعیت اقتصادی موجود ودر تحریم بودن وظیفه ما خطیر تر می شودواین توجیه ندارد که خیابانی بعد از آسفالت کردن توسط چند اداره ومجموعه دیگر به بهانه های اجرای پروژه ها در شهرستان ها یا روستاها کنده شود وچه بهتر که وقتی پروژه ای اجرا می شود از دستگاههای خدمت رسان استعلام شود تا هم موجب امیدواری بیشتر مردم به نظام ودولت شود وهم بحث حق الناس وبیت المال به خوبی رعایت گردد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری در ادامه تأکید نمود: کلیه مسئولین دستگاه های خدمات رسان بایستی قبل از انجام هرگونه عملیات اجرایی پروژه ها، حتما از سایر دستگاه های مرتبط استعلام لازم به عمل اوردند، تا از تداخل اجرای پروژه با دیگر دستگاه ها واز دوباره کاری و خسارت به طرح های عمرانی جلوگیری شود.
وی تخصیص اعتبار به دستگاههای اجرایی را منوط به هماهنگی با دستگاههای خدمت رسان دانست وافزود: دراین زمینه باید نظرات ادارات ونهادها گرفته شود واجرای برنامه ها وپروژه ها با هماهنگی باشد مگر درصورتی که حفاری بعد از اقدامات اجرایی اجتناب ناپذیر باشد که دستگاههای اجرایی جبران هزینه ها وخسارت را مد نظر داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا