سیاسی

تحریم‌ها را تشدید کنید/ توافق هسته‌ای باطل شود

به گزارش نسیم قائن ، دشمنان ایران تلاش زیادی کردند تا تظاهرات علیه گرانی و عملکرد اقتصادی دولت را به سمت شعارهای سیاسی و اقدامات آشوبگرانه پیش ببرند که متاسفانه تا حدودی موفق هم شده اند.
هرچند این اعتراضات در ابتدا مشروع و متوجه افزایش بی رویه قیمت ها در دولت دوازدهم بود اما اکنون بیگانگان را به طمع انداخته تا از این رهگذر به اهداف سیاسی خود برسند.
در همین راستا “جان بولتون” مصاحبه ای را با فاکس نیوز انجام داده که در گزارشی زیر عنوان “بولتون: هدف ما باید تغییر حکومت در ایران باشد” منتشر شده است.
در ابتدای این نوشتار می خوانیم: “جان بولتون” سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد از “دونالد ترامپ” رئیس جمهور ایالات متحده به علت حمایت از معترضان ضد دولتی در ایران تقدیر کرد.
فاکس نیوز بدون اشاره به اقدامات خشونت بار اغتشاش گران می افزاید: ترامپ در روزهای اخیر چندین بار در حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز علیه دولت در تهران، توئیت کرده است.
براساس این گزارش، بولتون ابراز امیدواری کرده که اعتراضات اخیر در ایران به براندازی منجر شود!
وی گفته، حمایت ترامپ از معترضان نشان دهنده تغییر بزرگ و مثبت نسبت به دولت اوباما است اما هنوز کارهای بیشتری باید انجام شود.
سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل از ترامپ خواسته توافق هسته ای ایران را باطل کند و تحریم های سابق را از سر بگیرد.
بولتون گفته هدف از تشدید تحریم ها باید افزایش فشار اقتصادی بر حکومت ایران باشد.
وی خواستار تامین حمایت های ابزاری و مالی از مخالفان شده و افزوده آمریکا باید با سرویس های اطلاعاتی دیگر کشورها برای ناآرام ساختن ایران همکاری کند.
جان بولتون افزود: اقدامات زیادی هست که ما می توانیم انجام دهیم و باید آن ها را عملی کنیم. هدف ما باید تغییر حکومت در ایران باشد.
جام نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا