سیاسی

تجلیل از چهار دهه خدمت صادقانه آیت الله جعفری در کرمان

به گزارش نسیم قائن ، آیت الله سید یحیی جعفری پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری استان کرمان که به منظور تجلیل از چهار دهه خدمت وی برگزار شد، اظهار کرد: بنده خود را در خور این همه تکریم و تعظیم نمی دانم؛ سعی این بوده که در خدمت نظام و اسلام و مسلمین باشم و به اندازه ای که می فهمیدم راه صحیح را انتخاب کرده ام و در خدمت همه مسئولان اجرایی و غیر اجرایی بوده ام.
امام جمعه کرمان خطاب به مسئولان استان کرمان عنوان کرد: خداوند ان شاالله همه شما را موفق بدارد و در هر سمتی هستید در خدمت گزاری صادق باقی بمانید.
وی با اشاره به مسئله زلزله زدگان کرمانشاه و سر پل ذهاب، اظهار کرد: همه مردم در این حادثه کمک کردند ان شاالله این تلاش و کمک استمرار پیدا کند تا این خواهران و برادران عزیز در مکانی شایسته زندگی کنند.
آیت الله جعفری با بیان فضلیت کسب علم و دانش عنوان کرد: پیامبر اکرم (ص) می فرمایند «فضلیت کسب دانش و علم پیش من بیشتر از بندگی و عبادت خدای متعال است».
وی با اشاره به روایتی دیگر از پیامبر اکرم (ص) افزود: بهترین شما کسانی هستند که اخلاق نیکوتر داشته باشد و مسلمان کسی است که سایر مسلمانان از دست و زبان او در امان باشد.
منبع :مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا