سیاسی

تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت در قاین+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ،حجت الاسلام علی رحمانی امام جمعه قاین در مراسم تجلیل از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس که صبح امروز همزمان با سراسر کشور در محل دفتر امام جمعه قاین با حضور جمعی از خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران برگزار شد اظهارکرد:جنگی که بر انسان تحمیل شود،کیان خود انسان ؛موقعیت میهن و خانه ودین و ناموس انسان را به مخاطره بیاندازد وباعث دفاع جانانه ای شود را تکریم و تعظیم می کنیم و در سرراهش هزاران قربانی می نهیم.
وی درادامه با بیاناین که شهدا راه یک صد ساله را به لحظه ای پیمودند گفت:مجاهد کسی است که گناه نکند و پا بر روی نفس خودبگذارد و این جهاد اکبر است .
حجت الاسلام رحمانی اظهارکرد: ما رزمندگان آماده ایم که اگر دشمن کوچکترین اشتباهی را مرتکب شود بازهم سربازان سی و چند سال پیش باشیم.
امام جمعه قاین در ادامه سخنان خود بیان داشت: به تعبیر یکی از سیاستمداران آمریکا ،هلال شیعی یعنی ایران ،عراق ،سوریه ،لبنان و یمن به بدر(ماه شب۱۴) تبدیل می شود و این هلال است که همه مارا ذلیل و خوار کرده و اگر روزی ماه تمام رخ شود چه می توانیم بکنیم؟
وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در سازمان ملل گفتک این سخنرانی ریاست جمهور که مقتدرانه صحبت کرد و خیلی ها را به تکاپو انداخت که با ایشان دیدار کند جای تقدیر و تشکر دارد.
حجت الاسلام رحمانی افزود:از هرکجای ضرر که برگردیم سود است و دشمنان ماهم متوجه شده اند که جنگ چه رادمردانی را تحویل جامعه داده است که وقتی خاطرات آن روز خود را مرور می کنند اشک حسرت در چشمانشان جاری و با تمام وجود آماده هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا