سیاسی

تجلیل از محیط بانان نمونه کشور و استان در شهرستان زیرکوه +تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، از زیرکوه: همزمان با ولادت با سعادت امام رئوف شمس الشموس حضرت رضا(ع) و روز محیط بان مراسم تجلیل از محیط بانان نمونه کشور و استان در محل پایگاه محیط بانی روستان کریزان از توابع بخش شاسکوه شهرستان زیرکوه برگزار شد .
در این مراسم که با حضور فرماندار زیرکوه ، امام جمعه اسفدن و جمعی از مسئولین و مدیران ادارات برگزار شد ، مهندس آرا منش مدیر کل حفاظت محیط زیست استان ضمن تبریک این روز به مجموعه محیط زیست استان با بیان اینکه نگاه ما خوشبینانه و نگاه به توسعه استان است و تمامی تلاش ما بر این بوده که ارتباط مستقیمی با مجموعه محیط زیست داشته باشیم ، گفت: ما محیط زیستی ها به نوعی امانت دار هستیم و ان شاء الله این امانت را بتوانیم به دست آیندگان برسانیم .
پرویز آرامنش خاطرنشان کرد:مشکلات و تنگناهای زیادی در زمینه محیط زیست استان وجود دارد،اما نگاه بسیار خوب و مثبتی به بحث محیط زیست صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه محیط بانان پاسداران و حافظان طبیعت هستند،تصریح کرد:این برای ما یک افتخار بزرگ است که خود را محیط بان و حافظ مواهب الهی بدانیم.
وی گفت: با جانفشانیهای محیط بانان و حافظان محیط زیست امروز تعداد محیط بانان شهید کشور به ۱۱۹ تن رسیده است .
همچنین حجت الاسلام جلالی دادستان زیرکوه در این مراسم با تشکر از تلاشهای مجموعه محیط زیست زیرکوه در راستای حفظ محیط زیست گفت: علی رغم کمبود امکانات در حوزه محیط زیست و بخصوص محیط زیست زیرکوه این محیط بانان جهادگونه و با عزت به محیط زیست ، مردم و مملکت خود خدمت می کنند و تمام تلاش آنها بر این بوده که نسل بعدی از این نعمت بهره مند شود .
سخنرانی ، شعر خوانی توسط محیط بانان و قرائت دلنوشته توسط رئیس سازمان محیط زیست استان خراسان جنوبی از برنامه های اجرا شده در این روز بود و در پایان این مراسم از محیط بانان نمونه استان و دو محیط بان نمونه کشوری با حضور مسؤولان تقدیر شد.
همچنین لوح نمادین تصاویر حیات وحش زیرکوه به فرماندار شهرستان اهدا گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا