سیاسی

تجلیل از دست اندرکاران یادواره ۳۰۳ شهید شهرستان قاینات + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، مراسم گرامیداشت روز شهدا و تجلیل از دست اندرکاران یادواره ۳۰۳ شهید شهرستان قاینات صبح امروز با حضور مسئولین شهرستانی و سرهنگ اسماعیلی جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) در محل سالن اجتماعات شهرداری قاین برگزار شد .
درابتدای مراسم حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین و رئیس ستاد برگزاری یادواره ۳۰۳ شهید شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی این یادواره از انسجام و همکاری ادارات شهرستان تقدیر و تشکر کرد وگفت: این مراسم در قاینات با هزینه بسیار کم و بازخورد معنوی و فرهنگی بالایی برگزار شد و جای آن است که مسئولین در استان این کنگره ها را آسیب شناسی کنند تا از نقاط مثبت بیشتر و نقاط ضعف را کم کنیم.
سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات نیز با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در راستای برگزاره یادواره ۳۰۳ شهید شهرستان قاینات گفت: برگزاری یادواره شهدا بهانه ای شد تا در سطح شهرستان قاینات برنامه های متنوعی با هدف احیای فرهنگ ایثار و شهادت وروحیه از خود گذشتگی را پیاده کنیم.
وی به برگزاری یادواره های شهدادر سطح پایگاهها و محلات شهر و روستا اشاره کرد و گفت: برگزاری ختم قرآن و ختم های صلوات هدیه به روح شهدا، تهیه سبدهای غذایی و کمک جهیزیه با یاد و نام شهدا،دیداربا خانواده های شهدا،برگزاری اردوهای جهادی و محرومیت زدایی و… از جمله برنامه هایی بود که امساال ذیل یادواره شهدادر شهرستان قاینات برگزار شد .
سرهنگ اسماعیلی جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) نیز به بیان خاطراتی از شهدا پرداخت و گفت: معرفی مسیرحق،استقامت وراه پیروزی برای جوانان از اهداف برگزاری کنگره ۲۰۰۰ شهید خراسان جنوبی و یادواره ۳۰۳ شهید شهرستان قاینات بوده است.
وی به خیل جمعیت در برنامه کنگره شهدا در مرکز استان اشاره کردو گفت: حضور گسترده مردم در یادواره های شهدا به برکت خون شهداست و این نشان می دهد که مردم به عشق رهبر و نظام پای کار هستند.
درپایان مراسم از زحمات مدیران دستگاههای اجرایی و دست اندرکاران یادواره ۳۰۳ شهید شهرستان قاینات با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا