سیاسی

تجلیل از خبرنگاران شهرستان قاین به همت جهاد کشاورزی شهرستان

به گزارش نسیم قائن ، سجادی مدیر جهاد کشارزی قاین در مراسم تجلیل از خبرنگاران که روز گذشته در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی قاین برگزار شدگفت:درروزگاری که از آن به عنوان عصر اطلاعات ونوآوری وفن آوری یاد می شود نقش خبرنگاران می تواند تاثیر بسیاری در افکار عمومی داشته باشد .
وی افزود:خبرگزاری وخبرنگاران سربازان جبهه خط مقدم اطلاع رسانی هستند که با تمام مشکلاتی که پیش روی آنهاست وبا حداقل هایی که نصیب این افراد می شود رسالت خودرا به درستی انجام میدهند.
سجادی بیان داشت:تاریخ روزنامه نگاری وعرصه مطبوعات تاریخ یک صد ساله در کشور مادارد وخبرنگاری جزء مشاغل سخت وزیان آور وپرمشغله دنیای کنونی است.
خبرنگاری یک عشق است وباید عاشق باشی واگر درعرصه مطبوعات عاشق نباشی شاید ورود پیداکردن به این عرصه عاقلانه نباشد.
وی نقد کردن در عرصه مطبوعات را خوب دانست واظهارداشت: این نقد کردن نباید با خصومت باشد ومن معتقدم که مسئولین باید نقد پذیر باشند وخبرنگاران هم را باید آنها را نقد کنند وبه چالش بکشند اما خدایی نکرده این نقد کردن بوی خصومت نداشته باشد وخبرنگاران اصل صداقت را باید رعایت کنند.
وی از همه خبرنگاران خواست که در زمینه فعالیت های جهاد کشاورزی که رسالت مهمی در عرصه تولید دارد وهمچنین اطلاع رسانی وآگاهی به مردم ،همکاری بیشتری با جهادکشاورزی وادارات تابعه آن داشته باشند.
درپایان از خبرنگاران شهرستان با اهدای لوح تقدیر وهدیه نقدی تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا