سیاسی

تاکید بر تامین روشنایی و آرام سازی جاده اسفشاد /تقاطع شهید رامین فر اصلاح می شود

به گزارش نسیم قائن ،چهارمین جلسه شورای ترافیک شهرستان قاین عصر امروز در محل فرمانداری قاین برگزار شد
بهمن کهن ترابی فرماندار شهرستان قاینات در چهارمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان که با دستور کار: بررسی پیشنهادات رسیده به دبیرخانه شورای ترافیک، بررسی مصوبات جلسه قبل و ارائه گزارش توسط دستگاههای اجرایی در خصوص اقدامات انجام شده و بررسی مسائل ترافیکی ایام نوروزاظهار کرد: جایگاه شورای ترافیک شهرستان بالاترین مرجع برای تصمیم گیری و تصمیم سازی برای موضوعات ترافیکی هر شهرستان است و مصوبات این شورا برای همه مسئولین ذیربط، لازم الاجراست.
فرماندار در ادامه پس از استماع گزارش هر یک از شهرداران و دیگر مسئولین دستگاه های اجرایی در خصوص اجرای مصوبات جلسه قبل، تأکید کرد: این شورا باید نسبت به ساماندهی ورودی روستای اسفشاد و تعیین تکلیف ورودی روستای خونیک گدار که مسائل و مشکلاتی برای روستائیان عزیز بوجود آورده است، تدابیر لازم را اتخاذ نماید.
مهندس بیکی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری نیز، خاطرنشان کرد: این جلسه با توجه به برنامه زمان بندی و بازدید های میدانی که از سطح شهر قاین و خضری دشت بیاض صورت گرفته به جهت رفع مسائل و مشکلات ترافیکی این شهر ها و دیگر موضوعاتی که شهرداران به دبیرخانه ارائه دادند؛ برگزار شده است.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در ادامه، تصریح کرد: کلیه موضوعاتی که به این جلسه آورده می شود، بایستی برمبنای کار کارشناسی و مبتنی بر نظر کارشناسان دستگاه اجرایی مربوطه باشد تا در خصوص هر یک از موارد تصمیماتی که گرفته می شود؛ نهایی باشد.
معاون فرماندار در پایان، تأکید کرد: با توجه به دستورالعمل ارسالی به شهرداری ها و کلیه دستگاه های اجرایی ذیربط و ایام پایانی سال، تدابیری اندیشیده شود، ضمن ایجاد فضای بانشاط برای شهروندان، زمینه سفری ایمن برای مسافران و گردشگران فراهم نمایند.
دراین جلسه بر تامین روشنایی وآرام سازی جاده اسفشاد تا زمان اقدام اساسی برای ایجاد زیرگذر یا باکس تاکید شد .
اصلاح میدان تقاطع شهید رامین فر،جابجایی بریدگی روبروی اتاق اصناف،ساماندهی بریدگی های بلواربامشاد،ساماندهی بلوار سرداران و بلوار شهرداری ،اصلاح و نصب سرعتگیر و تایید پیشنهادات شهرداریها خضری و نیمبلوک اسفدن و آرین شهر و نصب سرعتگیر در برخی معابر روستایی بر اساس پیشنهاد بخشداری هااز جمله مصوبات شورای ترافیک شهرستان بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا