سیاسی

تاکید بر اجرای برنامه ها با مشارکت حداکثری مردم/فضاسازی در خور شان شهرستان باشد

به گزارش نسیم قائن ، با حضور مسئولین شهرستان قاینات جلسه برگزاری ستاد دهه فجر در محل فرمانداری قاین برگزار شد.
حجت الاسلام علی پور دبیر ستاد دهه فجر شهرستان دراین جلسه با تاکید بر برگزاری برنامه های جذاب با جلوه های هنری و اجرای برنامه هایی با رویکرد نشاط اجتماعی و امید بخشی به مردم گفت: فضاسازی شهر باید با همکاری سایر نهادها و اصناف و مردم در خور شان شهرستان قاینات باشد.
وی بر همکاری ادارات و نهادها در برپایی مراسمات ایام الله دهه فجر تاکید کرد و گفت: برنامه های دهه فجر در راستای خدمات رسانی به مردم و قشر آسیب پذیر با مشارکت حداکثری مردم باشد.
کریمی فرماندار قاین دراین جلسه ضمن تاکید بر این موضوع که فضاسازی شهر باید در خورشان باشد گفت: از ظرفیت بازار بایستی نهایت استفاده بشود
وی ادامه داد: برنامه ها و ایده های خلاق داشته باشید
کریمی در ادامه اظهار داشت: انقلاب اسلامی به مردم، اندیشه مردم و به هویت دینی و ملی ایران و ایرانی هویت و عزت بخشید.
وی گفت: تبیین گام دوم انقلاب یکی از مهمترین برنامه ها و راهبردهایی است که بایستی مسئولین در ایام الله دهه فجر آن را در اولویت برنامه های کاری خود قرار بدهند.
کریمی درادامه بیان داشت: موضوعی که بایستی در ایام الله دهه فجر بیشتر به آن توجه کنیم، مهمترین کارکرد داخلی دولت است که در پایان سال با آن مواجه هستیم و آن مسأله انتخابات می باشد. لذا برابر راهبردی که دولت تبیین نموده، این است که بتوانیم انتخاباتی سالم، رقابتی، در کمال امنیت و با مشارکت حداکثری مردم برگزار نماییم.
دراین جلسه هریک از اعضابه بیان دیدگاهها و پیشنهادات خود پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا