سیاسی

تاسیس دفتر اتحادیه اروپا جاسوسخانه برای دشمنان است

به گزارش نسیم قائن ، آیت الله سید مرتضی اصفهانی امام جمعه قاین در خطبه های این هفته نماز جمعه با دعوت از مردم به تقوای الهی گفت: بهترین زاد وتوشه برای انسان تقوای الهی است وانسان درهمه اعمال خود باید خدارامدنظر داشته باشد چرا که در نظر داشتن خداوند در اعمال خود نوعی عبادت است.
وی با اشاره به ایام اربعین حسینی گفت: در بین ۱۴معصوم توصیه های زیادی به زیارت قبر اباعبدالله الحسین(ع)شده است ولذا دراین ایام جمع زیادی به زیارت امام حسین(ع)می روند.
خطیب جمعه قاین اربعین حسینی وحضور بی نظیر مردم از سراسر جهان را در این مراسم بسیار ارزشمند دانست وگفت: ما شاهد هستیم که امسال خیل عظیمی از مردم دراین مراسم حضور دارند ونشان می دهند که تهدید های دشمن هیچ اثری بر حضور مردم نداشته است وباعث پررنگ تر شدن مردم درمراسم پیاده روی اربعین حسینی شده است.
آیت الله اصفهانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج وتشکیل ارتش بیست میلیونی به فرمان امام خمینی(ره)گفت: بسیج یکی از برکات انقلاب بود که خداوند متعال به ایرانیان داد وآثار بسیج را در جنگ ۸ساله برعلیه ایران دیدیم.
وی افزود: بسیج نقش بسیار مهمی در بسیاری از موفقیت های کشور ما ایفا کرده است وباید یاد وخاطره این روزها را گرامی بداریم.
خطیب جمعه قاین به آمادگی نیروهای بسیجی جهت حضور در کشورسوریه ودفاع از حریم ولایت اشاره کرد وگفت: بسیجیان آماده یک دستور هستند تا دراین کشور از مرزهای ماوحریم ولایت دفاع کنند.
امام جمعه قاین با اشاره به سخنان رهبری در دیدار با مردم اصفهان طی چند روز گدشته گفت: نکات بسیار مهمی توسط مقام معظم رهبری در این دیدار بیان شد ویکی از سخنان ایشان اشاره به این موضوع بود که آینده ما ازگذشته بهتر خواهد بود واین از زبان یک عالم ودانشمند که همه دنیا ایشان را به عنوان یک سیاستمدار قبول دارند شنیده شده است وهمه ما باید به آینده بسیار مهم امیدوار باشیم.
آیت الله اصفهانی در بخش دیگری از سخنان خودگفت:در رسانه ها آمده است که اتحادیه اروپا در صدد افتتاح دفتری برای این اتحادیه در تهران هستندو اگرچه عده ای شاید بگویند که این کار خوبی است وبا آن موافق باشند ولی خوشبختانه تاکنون با این کار موافقت نشده است.
وی افزود: همه باید بدانند که تاسیس این دفترخانه جاسوسخانه دشمنان درکشور است وآنچه تاکنون ثابت شده است می خواهند به بهانه های مختلف ایران را متهم کنند واین اتفاق نباید صورت گیرد.
امام جمعه قاین با اشاره به کشتار مردم نیجریه نیز اظهارداشت: هنوز یکسال از هجوم به مردم نیجریه که شیعیان زیادی را به شهادت رساندندنگذشته است واینک در آستانه اربعین ،عزاداران حسینی را به شهادت رساندند وهمه باید بداننددراین کشتارها آل سعود کثیف دست دارد که با ارسال پول وخرید تجهیزات نظامی دوباره شاهد کشتار مردم بی گناه هستیم وما این کار را محکوم می کنیم.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا