سیاسی

بی توجهی به رفع مشکلات مردم از مهمترین ابعاد فتنه اقتصادی است

به گزارش نسیم قائن ،فرهاد فلاحتی نماینده مردم شهرستان های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اسفدن ،نهم دی ماه را یاد آور روز بزرگی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: نهم دی ماه روزی بود که مردم با درایت و هوشیاری فتنه بسیار بزرگی از ساحت انقلاب اسلامی برچیدند.
وی گفت: بیانات و فرمایشان رهبری در چند روز اخیر نسبت به حوادث امروز و حوادثی که پیش رو خواهیم داشت توجه بیشتری را به ما می دهد .
فلاحتی با بیان اینکه در نهم دی ماه طومار یک فتنه در انقلاب ما پیچیده شد افزود : انقلاب اسلامی ما از سال ۵۷ تا کنون با فتنه های زیادی مواجه بوده است که جنگ تحمیلی فتنه بزرگی بود که با همت شما دلاورمردان و رشادت ایثارگران و شهیدان والا مقام ما برچیده شد و به نفع انقلاب تمام شد.
وی تحریم های متعدد ،ترورهای فراوان و فشارهای فراوانی که در طول انقلاب اسلامی علیه انقلاب شکل گرفته را فتنه هایی دانست که خنثی شده است که یکی از آنها فتنه سال ۸۸ بوده است.
فلاحتی گفت: از فرمایشان رهبری به صراحت و شفافیت این بر می آید که فتنه هایی که پیش رو داریم کمتر از فتنه های سال ۸۸ نیست .
وی با سوال اینکه امروزه چه فتنه ای می تواند نظام ما را تهدید کند افزود: هر کسی می تواند از دیدگاه سیاسی خودش به این سوال جواب دهد و نیاز به تحلیل ،منطق و اولویت دادن نیز دارد..
نماینده مردم قاینات وزیرکوه شناخت فتنه را قبل از ایجاد آن مهم دانست و ابراز داشت: در فتنه سال ۸۸ مردم طومار فتنه را جمع کردند ولی هنوز بعد از گذشت ۸ سال عده ای از بکار بردن کلمه فتنه می ترسند واسم آن را جریان یا واقعه می نامند.
وی گسست مردم از حاکمیت را یکی از مهمترین فتنه های در پیش رو ذکر کرد و بیان داشت: بی توجهی مسئولین و مدیران نسبت به مردم باعث خواهد شد که مردم از حکومت دلسرد شوند .
نماینده مردم قاینات وزیرکوه در ادامه بیان داشت: یکی از مهم ترین ابعاد فتنه ،فتنه اقتصادی و فتنه بی توجهی به رفع مشکلات مردم است .
فلاحتی گفت: چرا باید نظام اسلامی را بجایی برسانیم که مردم با شعاردادن و عصبانیت و با حضور در میدان ها طالب حق خود باشند.
وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به پیگیری های انجام شده در خصوص مشکلات نهر آب روستای افین و شهر اسفدن گفت: با پیگیری هایی که با همکاری اعضای شورای شهر اسفدن در تهران صورت گرفته است صورت جلسه ای تنظیم و اعتبار ، مطالعه واجرای این طرح مشخص شده است ودرحال حاضر کاراجرایی بر عهده فرمانداران دو شهرستان قاینات وزیرکوه است که باید پیگیر امورات باشند وبه گونه ای عمل کنند که نه حقی از اسفدن تضییع شود ونه از اهالی افین و کار باید بر اساس کار کارشناسی شده اجرا شود .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا