سیاسی

بیمارستان دوم قاین و ساختمان دانشکده پرستاری ردیف بودجه گرفت

به گزارش نسیم قائن ، حمیدی رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قاینات شب گذشته در مراسم جشن میلاد حضرت زینب(س) که با حضور جمعی از پرستاران و خانواده های آنان در مجتمع رفاهی پیانو برگزار شد با تبریک روز پرستار به پرستاران اظهارکرد: حضرت زینب (س) اسوه تقواوصبوری وبردباری ومعلم ایثار و فداکاری بود که همه پرستاران باید از ایشان الگو بگیرند .
وی ادامه داد: پرستاران به خود می بالند که روز ولادت چنین بانویی به عنوان روز پرستار نامگذاری شده است .
حمیدی با بیان این که از مشکلات پرستاران مطلعیم ومیدانیم که به دلیل تاخیر در مطالبات خود آزرده هستند گفت: تلاش همه مسئولین دراین است که این عقب افتادگی ها هرچه سریعتر جبران شود و با توجه به اسناد ارسالی ظرف دوماه آینده ان شاء الله شاهد تسویه حساب مطالبات پرستاران خواهیم بود.
وی این موارد را شامل اسناد مربط به طرح تحول سلامت،استاد مربوط به پزشک خانواده،کمک هزینه مهد کودک به پرستارانی که فرزند زیر۶ سال دارند، ماموریت پرستاران،پاداش بازخرید وباز نشستگی پرستاران اعلام کرد.
سخنان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قاینات نوید بخش سخنان خوش و خوش حال کننده ای برای جامعه پرستاری و سایر مردم شهرستان قاینات بود.
وی گفت: بیمارستان دوم قاینات در ردیف بودجه قرار گرفت و براساس صحبت هایی که با نماینده شهرستان داشته ایم اعتبار بسیار خوبی برای بیمارستان دوم قاینات در نظر گرفته شده است .
حمیدی به ساختمان رها شده دانشکده پرستاری قاین اشاره کرد و گفت:علی رغم این که ساختمان این دانشکده سالهاست به حال خود رها شده است اما با پیگیری مستمر مسئولین شهرستان ،این طرح نیز در ردیف بودجه قرار گرفت و بالغ بر ۱میلیارد تومان برای تکمیل این طرح اعتبار گذاشته شده است .
وی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین شهرستان به خصوص نماینده،فرماندار ،امام جمعه و شورای شهر قاین گفت: قطعا این امر به همت همه مسئولین شهرستان صورت گرفته است که جای تقدیر وتشکر دارد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا