سیاسی

بیش از۱۵هزار شناسنامه مکانیزه تاکنون درقاین صادرشده است

به گزارش نسیم قائن ، رجب زاده رئیس اداره ثبت احوال قاین در گفتگو با خبرنگار اجتماعی نسیم قاین گفت: ازتیرماه سال ۸۹ که طرح مکانیزه شدن شناسنامه در کشور آغازشد تا دوماهه اول سال جاری تاکنون ۱۵هزار و۶۱۳شناسنامه مکانیزه درقاین صادر شده است .
رئیس ثبت احوال قاین افزود: براساس آخرین آمار در سال گذشته ۳۶۹۸شناستامه مکانیزه درشهرستان صادرشده است ودر دوماهه سال جاری نیز ۴۴۳شناسنامه مکانیزه در اداره ثبت احوال قاین صادر شده است.
وی اظهارداشت: این شناسنامه ها که بر اساس فناوری جدید چاپ می شوند از ضریب امنیتی بالایی برخوردار هستند.
رجب زاده با بیان اینکه خدمات مربوط به کارت ملی هوشمند در اداره ثبت احوال قاین قابل ارائه است، افزود: تجهیزات مربوط به دریافت و ثبت مشخصات در رابطه با کارت ملی هوشمند درشهرستان فراهم است
رجب زاده گفت: تاکنون ۱۸۹۱فقره کارت هوشمند درخواست شده است که ازاین تعدادتاکنون ۱۶۸۶کارت صادرشده است وهزارو۴۵۹کارت تحویل متقضیان شده است.
وی متقاضیان کارت ملی هوشمند را یک گروه هدف عنوان کرد و اظهار کرد: این گروه عبارت از کسانی می شود که به سن ۱۵ سال می رسد.
رئیس ثبت احوال قاین از کلیه شهروندان درخواست نمود درصورتی که به سن ۱۵سال تمام رسیده اند نسبت به عکس دار کردن شناسنامه وکارت ملی هوشمند اقدام نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا