سیاسی

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان قاینات به مناسبت ۱۳آبان

به گزارش نسیم قائن ،شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان قاینات به مناسبت ۱۳آبان ،روز استکبار ستیزی بیانیه ای صادر کرد.
در این بیانیه که به درگاه ارتباطی نسیم قاین ارسال شده آمده است:
بسم رب الشهداء والصدیقین
ولقد ارسلنا موسی بآیاتنا ان اخرج قومک من الظلمات الی النور و ذکرهم بایام الله ان فی ذلک لایات لکل صبار شکور (سوره ابراهیم آیه۵)
باری دیگر به استقبال این روز عزیز ، روز مبارزه با استکبار جهانی , روزخواری و ذلت آمریکا و روز تثبیت حکومت ا… میرویم.
بی شک یکی از بزرگترین مصادیق ایام الله ، ۱۳ آبان است که در آن ۳ رویداد مهم تاریخی اتفاق افتاده و ثبت و ضبط است:” تبعید بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) – کشتار بی رحمانه و شهادت جمعی از دانش آموزان _ و تسخیر لانه فساد و جاسوسی آمریکا ” وقایعی که دست خبیث و جنایتکار شیطان بزرگ در هر سه آنها آشکار بوده و به حق سیزده آبان را “روز مبارزه با استکبار ” نموده است.
در صفحه صفحه تاریخ پرافتخار این قیام و نهضت الهی ،آثار خیانت و جنایت آمریکای خبیث و انگلیس پلید به وضوح آشکار و مشهود است.
برهه ای از انقلاب و جریانی از مسیر پر فروغ و پر آشوب این کشور نیست که استکبار در آن دخالت ، طرح و برنامه نداشته باشد!
خوش خیالی و سهل انگاری و ساده لوحی است اگر گمان کنیم دشمن با ما کار نداشته و تغییر رویه خواهد داد!
مروری بر سالهای سخت گذشته از آغازین روزهای شکل گیری انقلاب تا وقایع کردستان و جنگ تحمیلی و ترورها و تحریمها و فتنه ها تا بد عهدی در سناریوی نافرجام برجام ، همه گواه این حقیقت است که دشمنی آمریکا و استکبار جهانی تمام نشده بلکه روز به روز بر شدت و عمق آن افزوده شده و خواهد شد چراکه به تجربه دریافته اند ملت شجاع ، انقلابی ، فهیم ، بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی هیچگاه حاضر نمی شود از آرمان های مقدس خود عقب نشینی و به خون شهدا خیانت نماید.
یاوه گویی های مفتضح نامزدهای ریاست جمهوری ایالات متحده به صراحت از کینه توزی و توطئه های برنامه ریزی شده دشمن علیه کشور و ملت خبر میدهد و خامی و خیانت است اگر ما هنوز در پی معامله سیاسی ، دیپلماسی لبخند و مذاکره و سازش باشیم.
آموزه های دینی و قرآنی و سفارشات امام راحل (ره) و تمامی شهدا و نیز سیاست و عقلانیت حکم میکند آگاهانه و هوشیارانه راه نفوذ دشمن و اجرای توطئه های آنرا سد نماییم.
رهبر حکیم و فرزانه انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) سالهاست به صراحت بر دشمن شناسی و دشمن ستیزی تاکید فرموده و مسئولین نظام را به مراقبت از دستاوردهای انقلاب در مقابل نفوذ استکبار و ایادی خیانتکار و زبون آن فرا خوانده اند اما غفلت و بی توجهی یا منافع و مطامع عده ای مانع از درک پیام ولایی و انقلابی امام این امت است.
سیزده آبان یادآور مکاید شیاطین ازیک سو و تحقق وعده الهی از سوی دیگر است . سیزده آبان و ایام الله تمام تاریخ این انقلاب ، موید سنتهای تخلف ناپذیر پروردگار متعال است و پیام آن هوشیاری ، آگاهی ، بصیرت ، مقاومت ، حضور همیشگی و مقتدرانه در صحنه ، اطاعت محض از فرامین مقام معظم رهبری ، پاسداری از اصول و ارزشها و… رسوایی و ذلت و شکست دشمن است . ان شاالله
ما دانشجویان انقلابی شهرستان قاینات با اعلام شرکت در مراسم راهپیمایی روز مبارزه ملی با استکبار جهانی و نمایش تجدید میثاق ایرانیان با آرمان‌های امام راحل (ره)، یاد و نام و خاطره حماسه تاریخی سیزده آبان وشهدای بزرگوارمان را گرامی داشته ، به پیشگاهشان درود میفرستیم و با آنان تجدید عهد کرده و فریاد میزنیم : مرگ بر شیطان – مرگ بر استکبار – مرگ بر آمریکا
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان قاینات- آبان ماه ۱۳۹۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا