سیاسی

به روز رسانی حقوق کارگران وکارمندان دراولویت برنامه های ماست /فضای شهر قاین نیازمند همدلی است

به گزارش نسیم قائن ، محمد رضا قرائی رئیس شورای شهر قاین عصر امروز در مراسم تودیع ومعارفه شهردار با بیان این که شورای پنجم همدلی و وفاق و در کنار هم بودن را می خواهد تجربه کند واین به تنهایی امکان پذیر نیست ونیاز به همکاری همه مردم ومسئولین دارد گفت: درهمین راستا جلساتی را با حضور مسئولین شهرستانی واستانی برگزار کرده وحتی برای پیگیری های امور سفرهایی نیز به تهران داشته ایم .
رئیس شورای شهر قاین ،مطالبه گری حق و حقوقات مردم را از دیگر دستورِ کارهای شورای شهر بیان کرد وگفت: دراین راستا نیازمند کمک همه مردم ومسئولین هستیم .
قرائی تشکیل شورای محلات و بررسی مشکلات به صورت محله به محله را نیز از دیگر برنامه های شورای پنجم ذکر کرد وگفت: دراین جلسات که با حضور فرماندار ودیگر مسئولین ومردم برگزار خواهد شد مشکلات محل بررسی خواهد شد.
رئیس شورای شهر قاین به روز رسانی حقوق کارگران وکارمندان را جزء اولویت های شهرداری وشورای شهر بیان کرد وگفت: از همه مردم درخواست داریم تا نسبت به پرداخت عوارض وبدهی های خود به شهرداری اقدام کنند و همچنین ادارت شهرستان نیز نسبت به پرداخت بدهی وطلب خود با شهرداری همکاری داشته باشند تا ما هم بتوانیم قول هایی را که به مردم داده ایم واهدافی را که به دنبال آن هستیم عملیاتی کنیم .
وی شفافیت در امور وگزارش دهی به مردم از طریق نشست های خبری را از اقدامات دیگر شورای پنجم ذکر کرد وگفت: همچنین از توان تمامی نمایندگان قبلی و فعلی و هم چنین نخبگان و دلسوختگان قاینات در پیشبرد امور شهرستان استفاده خواهیم کرد .
قرائی با بیان این که شهردار جدید قاین برای کارآمده است گفت: برای انجام امورات همه باید همدل باشیم ولذا نیازمند همکاری همه مردم ومسئولین هستیم..
وی ادامه داد: شورای شهر قاین سیاسی نیست واگر خواسته باشد وضعیت غبار آلود وسیاسی در شهر رقم بخورد وبه دنبال سیاسی بازی باشیم هرگز نخواهیم توانست آن دینی را که مردم بر گردن ما دارند ادا کنیم .
قرائی ادامه داد:قاینات امروز به کار نیاز دارد و فضای شهرنیز نیاز به همدلی دارد و مردم هم باید شورا باور و شورا یاور باشند وبرای این که از سایر شهرها عقب نمانیم باید از ظرفیت های نخبگان و دلسوزان قاینی در سایر نقاط کشور استفاده کرد ودر کنار هم برای آبادی شهر تلاش کنیم .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا