سیاسی

به‌زودی پاسخ کوبنده‌ای به ضدانقلاب منطقه می‌دهیم

به گزارش نسیم قائن ، حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات امروز (شنبه ۱۶ دی ماه ۹۶) در مراسم ترحیم سه شهید وزارت اطلاعات در ارومیه با تبریک و تسلیت شهادتِ شهدای امنیت به محضر رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)، ملت شریف ایران اسلامی، سربازان گمنام امام زمان(عج) و خانواده معظم سه شهید والامقام، تأکید کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) به‌زودی پاسخ کوبنده‌ای به گروهک‌های تروریستی و ضدانقلاب منطقه خواهند داد.
وزیر اطلاعات در این مراسم با اشاره به این‌که شهادت آرزوی جوانان این مرز و بوم است گفت: جوانان این مرز و بوم با رشادت خود توطئه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کنند.
وی افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج) همواره آماده شهادت هستند و شهادت را یک سعادت دنیوی و اخروی برای خود می‌دانند. شهدای انقلاب اسلامی با شهادت به زندگی جاودانه دست یافته‌اند و راه پرافتخار امام حسین(ع) را ادامه می‌دهند.
وزیر اطلاعات تأکید کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) گلوله‌ها را می‌پذیرند اما به دشمن اجازه برهم زدن امنیت را نمی‌دهند. گروهک‌های تروریستی مطمئن باشند که اراده فرزندان این مرز و بوم را نمی‌توانند متزلزل کنند.
وزیر اطلاعات با بیان این‌که زندگی عزتمندانه و مرگ شرافتمندانه دو راه تأکیدشده در دین مبین اسلام است گفت: شهادت‌ها، اراده‌ها را پولادین، گام‌ها را استوار و مقاومت‌ها را پایدار می‌کنند.
تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا