سیاسی

بهره برداری از ۴پروژه آبرسانی درقاین با اعتباری بالغ بر۴میلیاردتومان

عیدی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی قاین در گفتگوبا خبرنگار نسیم قائن با اشاره به اینکه برای مقابله باکم آبی و خشک‌سالی با برنامه‌ریزی ساختاری و مدیریت مصرف آب بسیاری از مشکلات برطرف می‌شودگفت:با توجه به پدیده خشکسالی که در حال حاضر با آن مواجه هستیم مشکلاتی رابرای روستائیان به وجود آمده است وماهم تمام تلاشمان این است که بتوانیم دراین زمینه خدمات خوبی به روستائیان ارائه دهیم.
وی افزود:امسال در هفته دولت نیزشاهد افتتاح وبهره برداری از ۴پروژه آبرسانی در سطح شهرستان قاینات خواهیم بود وبا افتتاح این پروژه ها ۵۲۹ خانوار از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی و پایدار بهره مند می شوند.
مدیرامورآبفارقاین با اشاره به پروژه های آبرسانی که در هفته دولت به بهره برداری می رسد گفت:آبرسانی به روستای دره باز با ۶۹ خانوار و ۸ کیلومتر لوله گذاری در مسیر خط انتقال و شبکه توزیع،احداث مخزن ۱۰۰مترمکعبی، احداث حصارکشی ۱۶۰مترطول، احداث ۲اتاقک تابلوی برق ۱،ایستگاه پمپاژ و بازسازی انشعاب خانگی ۴۰۰مورد با اعتباری بالغ بر۹میلیارد ریال انجام خواهد شد.
عیدی از دیگر پروژه ها ی هفته دولت را آبرسانی به مهدی آباداز مجتمع گرماب رابا ۱۶۷ خانوار و ۱۹ کیلومتر لوله گذاری در مسیر خط انتقال و شبکه توزیع و احداث مخزن ۵۶۰ مترمکعبی و احداث حصارکشی ۱۶۰مترطول و با اعتباری بالغ بر ۱۶میلیاردریال برشمرد وگفت:روستای امیر آباد سرچشمه با ۷۲ خانوارو۲۱کیلومتر لوله گذاری در مسیر خط انتقال و شبکه توزیع،احداث مخزن ۱۱۰مترمکعبی، احداث حصارکشی ۱۲۰مترطول با اعتباری بالغ بر ۱۵میلیاردریال از مجتمع گرماب را سومین پروژه هفته دولت برشمرد
عیدی در ادامه از خرید و نصب آب شیرین کن در روستای روم با اعتبار بالغ بر ۴۰۰میلیون ریال خبر دادوگفت: ۲۲۱ خانوار از آب شرب پایدار و سالم بهره مند خواهند شد.
مدیر امورآب و فاضلاب روستایی قاینات خاطر نشان ساخت: پروژه های آبرسانی دره باز،مهدی آباد و امیر آباد سرچشمه از محل صندوق توسعه ملی تأمین اعتبار شد که تاکنون نیمی از اعتبار تخصیص یافته است واداره آب و فاضلاب روستایی ادامه کاربرای اتمام پروژه را با دیون به سرانجام رسانده است.
وی افزود: در مجموع ۴پروژه با اعتباری بالغ بر۴میلیاردو۴۰میلیون تومان در هفته دولت در حوزه آب وفاضلاب روستایی به بهره برداری خواهد رسید.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا