سیاسی

بهره برداری ازپرژه های عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۶ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان درقاین

به گزارش نسیم قائن ،صبح امروز مراسم زیارت عاشورا در محل گلزار شهدای جبل النور قاین برگزار شد و پس از غبار روبی گلزار شهدا ،پروژه بهسازی جبل النور به نمایندگی از ۵ پروژه شهرداری شامل اجرای آسفالت معابر شهریفجمع آوری کانال های آبهای سطحی ،تجهیز کشتارگاه دام و احداث سرویس بهداشتی با اعتبار ۳میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
درادامه مرکز اورژانس ۱۲۳ شهرستان قاینات که در سال ۹۶ کلنگ زنی شده بود با زیربنای ۱۵۰ متر مربع و با اعتبار ۲۵۵ میلیون تومان به بهره برداری رسید.
عرب نژاد مدیر کل بهزیستی استان در این مراسم گفت: در ۹ شهرستان استان اورژانس اجتماعی داریم و قاینات تنها شهرستان استان است که ساختمان ملکی اورژانس ۱۲۳ دارد .
تجهیز و بهسازی آزمایشگاه دانشکده پرستاری قاین با زیر بنای ۱۸۵ متر مربع از دیگر پروژه های افتتاحی در ششمین روز از هفته دولت بود که با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.
به گفته دکتر عارفی رئیس شبکه بهداشت و درمان قاین برای بهسازی این آزمایشگاه ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده و ۴۵۰ میلیون تومان نیز تجهیزات خریداری شده است.
عارفی بابیان این که تجهیزات آزمایشگاهی امکانی برای راه اندازی رشته علوم آزمایشگاهی در دانشکده پرستاری قاین است خواستار تلاش مسئولین استانی جهت ارتقاء وادامه روندساختمان دانشکده پرستاری قاین شد.
ساختمان اتفاقات وامداد آب ۱۲۲ قاین از دیگر پروژه های امور آب و فاضلاب شهری قاین بود که دراین روز به بهره برداری رسید.
توکلی رئیس امور آب وفاضلاب شهری قاین با بیان این که این پروژه به نمایندگی از ۸ پروژه امور آب امروز به بهره برداری می رسد گفت: این پروژه با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.
آبرسانی به شهرک صنوف آلاینده با اعتبار ۱۶۰ میلیون تومان و بهره مندی ۲۰۰ نفر،عملیات اجرای خطوط GRP ناحیه فشاری شهر قاین با اعتبار ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و بهره مندی ۱۰۰ هزار نفر،لایه روبی،احیا و افزایش چاه ۶ قاین با اعتبار ۴۵ میلیون تومان،حفاری،لوله گذاری چاه شماره ۱ آرین شهربا اعتبار ۵۴۰ میلیون تومان و بهره مندی ۴۵۰۰ نفر،آبرسانی به شهر خضری دشت بیاض با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان و بهره مندی ۵۰۰ نفر ،حفاری و آزمایش پمپاژ چاه شماره ۱ شهر قاین با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان و تکمیل خط انتقال پل کافه سوزنی با اعتبار ۹۵ میلیون تومان از دیگر پروژه های امور آب و فاضلاب شهری است که در هفته دولت امسال به بهره برداری رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا