سیاسی

بصیرت،مهم ترین ابزار مبارزه با فتنه در مقابل دشمن است

اکبری مطلق از فعالان وهادیان سیاسی قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن اظهارکرد:فتنه ۸۸ یکی از پیچیده‌ترین توطئه‌ها ی دشمن علیه جمهوری اسلامی بود که هدف براندازی نظام را در دستور کار خود داشت .
وی افزود: در فتنه ۸۸ دوجریان داخلی وخارجی علیه انقلاب به یک وحدت نظری وعملی رسیده بودند که به اصل نظام ضربه بزنند وحرکات آنها در حمله به اعتقادات دینی به خصوص عاشورا ماهیت پلید این جریان را آشکار ساخت .
این هادی سیاسی ادامه داد: مدیریت مقام معظم رهبری ودر کنار آن بصیرت آحاد ملت ایران چشم فتنه را کور کرد و با خروش ملت ،همچون سیلی همه خار وهاشاک فتنه از بیرن رفت.
وی بابیان این که ۹ دی اوج وفاداری و ولایتمداری ملت انقلابی ایران بود گفت: مردم گوش به فرمان رهبر ومقتدای خود به میدان آمدند وبساط فتنه گران را با حضور پرصلابت خود جمع کردند.
اکبری مطلق در ادامه گفت: ۹دی روز بصیرت امت باید گرامی داشته شود چرا که دراین رو پیچیده ترین فتنه ها علیه انقلاب ناکام ماند وبصیرت وحق خواهی و ولایتمداری ملت بار دیگر هویدا شد ودشمنان دراین روز از انقلاب سیلی محکمی خوردند .
فعال سیاسی شهرستان قاین تصریح کرد:۹ دی را باید تکریم کرد چون در این روز میلیون‌ها دلداده انقلاب گمنام به میدان آمدند و حماسه‌ساز شدند و آمریکا و فتنه گران را برای همیشه ناامید کردند.
وی افزود: ۹دی روز بصیرت، ولایتمداری، حق‌خواهی، مبارزه با نفاق مدرن و روز تشخیص مرد از نامرد بود.و باید این روز را گرامی داشت و از آن درس‌ها آموخت.
اکبری ادامه داد: عده‌ای امروز نمی‌خواهند این روز و خاطرات آن تکرار شود و نسل انقلابی و وفادار به امام و رهبری باید این روز ملی را بزرگ داشته و در تبیین درس‌های آن تلاش کرده تا انقلاب همچنان با قدرت راه خود را طی کند.
فعال سیاسی قاینی در ادامه با اشاره به لزوم بصیرت انقلابی مردم وحفظ آن در زمان حال گفت: رهبرمعظم انقلاب داشتن بصیرت کامل نسبت به دشمن را تنها راه نجات کشورهای اسلامی از زورگویی، اشغال و سلطه‌گری استکبار جهانی و بازگشت به اسلام ناب محمدی می‌دانند و تاکید دارند ملت‌های مسلمان باید ترفندهای استکبار را درک کنند.
وی افزود: با بررسی اجمالی حوادث و مشاهده فراز و فرود های تاریخ اسلام از دوران پیامبر اعظم (ص) و ائمه معصومین (ع) تا انقلاب اسلامی و دوران حاضر ،آنچه بیش از هر عاملی در رسیدن یا نرسیدن به پیروزی و موفقیت تاثیر داشته، میزان بهره مندی و برخورداری مردم و نخبگان از بصیرت بوده است .
اکبری مطلق بیان داشت: بصیرت به این معنی است که در هر برهه ای که مردم و نخبگان جامعه از بصیرت بهره برده اند ، راه درست انتخاب شده و امور به نحو احسن پیش رفته است و برعکس در مواقعی که مردم بدون بصیرت عمل کرده اند، هم خودشان و هم جامعه را با مشکلاتی روبرو کرده اند.
وی اظهارکرد: به جرات می توان گفت دلیل همه انحرافات سیاسی و اعتقادی که تاکنون امت ها با آن روبرو بوده اند و بعضاً به نابودی و انحطاط آنان نیز منجر شده، رفتارها ، تصمیم گیریها و موضع گیریهای بدون بصیرت بوده است ولذا بصیرت در هر زمانی لازم وضروری می باشد.
این هادی سیاسی شهرستان قاین در ادامه سخنان خود گفت: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با انواع مکر و حیله و دخالت های نظامی، اقتصادی و نفوذهای فرهنگی درصدد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است .و از هیچ توطئه ای برای ضربه زدن دریغ نمی کند .
وی اضافه کرد: در جایی که دشمن توان رو در رو شدن را ندارد فتنه را ایجاد می کند و استحکام جمهوری اسلامی ایران می تواند دشمن را نابود کند ولذا مهم ترین ابزار مبارزه با فتنه در مقابل دشمن،بصیرت است وکسانی که بصیرت قوی دارند دشمن را در هر قیافه ای می شناسند، ولی اگر بصیرت نباشد و افراد نتوانند تفاوت بین دوست و دشمن را تشخیص دهند مصیبت بزرگی به وجود می آید.
اکبری مطلق در پایان گفت: فتنه موجب سستی می شود ودر حال حاضر هم احساس می شود که دشمن در حال تعبیه فتنه بزرگتری است واین برای همه مسئولین وظیفه ایجاب می کند که با کمک مردم در جهت بصیرت و آگاهی بیشتر قدم بردارند، اگر فرازهای سخنان رهبری در گوش مان طنین انداز باشد دشمن هیچگاه نخواهد توانست بر ما غلبه کند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا