سیاسی

بشار اسد: با هر دستاورد محور مقاومت فریاد غربی‌ها بلند می شود

به گزارش نسیم قائن ، به نقل از سانا، «علی اکبر ولایتی» مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل که به دمشق سفر کرده است با بشار اسد رئیس جمهوری این کشور دیدار کرد.
بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در جریان این دیدار با اشاره به تهدیدات آمریکا مبنی بر لزوم عملیات نظامی در سوریه تأکید کرد: هرگونه تحرکات احتمالی غربی ها در سوریه نتیجه ای جز بی ثباتی بیشتر در منطقه به دنبال نخواهد داشت.
بشار اسد همچنین اظهار داشت: حملات احتمالی که آمریکا و غرب از آن سخن می گویند در نهایت موجب به مخاطره افتادن صلح و امنیت بین المللی می شود.
رئیس جمهوری سوریه تأکید کرد: پس از هر پیروزی و دستاوردی که توسط نیروهای مقاومت حاصل می شود، فریاد کشورهای غربی بلند می شود و تحرکات مشکوک آنها برای تغییر معادلات میدانی کلید می خورد.
وی اظهار داشت: تهدیدات آمریکا و غرب برای حمله به سوریه مبتنی بر دروغ پردازی هایی است که خودِ آنها و مزدوران تکفیریِ‌شان عامل آن هستند.
اسد افزود: این دروغ پردازی ها پس از مشخص شدن آزادسازی غوطه شرقی و نقش برآب شدن نقشه های واشنگتن و غرب در این منطقه، صورت گرفت
بر اساس این گزارش، دو طرف در جریان این دیدار در خصوص آخرین تحولات سوریه و همچنین تهدیدات آمریکا علیه دمشق بحث و تبادل نظر کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا