سیاسی

بسیج خارچشم دشمنان است وهمانند یک استخوان در گلوی دشمن گیرکرده است

به گزارش نسیم قائن ، برات زاده فرمانده سپاه ناحیه قاین در جلسه برنامه ریزی هفته بسیج شهرستان قاین گفت: امسال هفته بسیج با شعار بسیج مظهر عظم ملی ومدیریت جهادی از۳۰آبان ما آغاز خواهد شد ومردم که همان بسیجیان هستند با عظم ملی ومدیریت جهادی که همان تفکر بسیجی است در برنامه های امسال حضور خواهند داشت.
وی افزود:بسیج به عنوان یک نیروی خودجوش در جامعه است و همه اقشار مختلف جامعه در ایجاد یک نیروی پرتوان و مقدس نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند.
برات زاده بیان داشت: در هرجایی که احساس شده انقلاب نیاز به حضور بسیج داشته است، مردم در قالب نیروی بسیج همیشه در صحنه های مختلف حاضر شده اند.
بسیج از صدر اسلام بوده است وامام خمینی(ره)این تفکر بسیج را در سال۱۳۵۸احیاکرد وبه ان نقش داد و عینیت بخشید و امروزه بسیج را تمام کشورهای دنیا به عنوان یک الگو بکار می برند.
فرمانده سپاه قاین اظهارداشت:بسیج یک فرهنگ وتفکر است که مختص یک شخص یا اداره خاصی نیست واین فرهنگ وتفکر در تمام شئونات زندگی ما باید اجرایی شود و وقتی این فرهنگ وتفکر را اجرایی کنیم موفق هم خواهیم بود.
وی گفت: بسیج وتفکر بسیجی خار چشم دشمنان است وهمانند یک استخوان در گلوی آمریکا گیرکرده است واجرای هربرنامه فرهنگی وگرامیداشت مناسبتها وحضور مردم دربرنامه ها برذلت وخواری دشمن خواهد افزود.
سرهنگ برات زاده در ادامه با بیان اینکه امسال هم همانند سالهای گذشته برنامه های فرهنگی در سطح پایگاهها وحوزه های مقاومت بسیج در این هفته پربرکت برگزار خواهد شدگفت:ازبین برنامه ها چند برنامه مهم ومحوری در سطح شهرستان برگزار می شودو اجرای همه این برنامه ها همت وتلاش مضاعف مسئولین ومردم را می طلبد.
فرمانده سپاه قاین با اعلام برنامه های هفته بسیج گفت:محوری ترین برنامه های هفته بسیج،برگزاری میقات صالحین با حضور حلقه های شجره طیبه صالحین در روز جمعه در مصلی نمازجمعه،تجلیل از پیشکسوتان بسیج،همایش بزرگ ۵آذر،سرکشی از خانوداه شهدا،غبارروبی وعطر افشانی مزار شهدا و… خواهد بود.
فرمانده سپاه قاین دراین جلسه با اشاره به ۲۶آبان سالروز آزادسازی سوسنگرد گفت: تدبیر امام و رهبر معظم انقلاب و حضور ثمربخش شهید چمران همچنین یکپارچگی نیروهای مسلح از عوامل مهم آزادسازی سوسنگرد بودوبایستی یاد وخاطره رزمندگان وجانبازان وشهدای این روز گرامی داشته شود و نقش مقام معظم رهبری که درآزادسازی سوسنگرد داشته اند به خوبی برای مردم تبیین شود.
فرمانده سپاه قاین باگلایه از برخی روسای ادارات خواستار همکاری بیشتر ادارات در اجرای برنامه های فرهنگی شهرستان شد وگفت: هفته بسیج یاهفته دفاع مقدس مربوط به یک یا چند اداره خاص نیست وتمامی ارگانها باید دراجرای برنامه ها سهیم باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا