سیاسی

برگزاری یادواره شهید شاخص بسیج کارمندی در شهرستان زیرکوه +تصاویر

به گزارش نسیم قائن از زیرکوه ، همزمان با سومین روز از هفته دولت ، با حضور مسئولین شهرستان، یادواره شهدای دولت ، یادواره شهید شاخص بسیج کارمندی ” سردار شهید حامد جرفی و شهید شاخص بسیج اصناف ، شهید غلامحسین دیده بان پور در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زیرکوه برگزار شد .
فرماندار زیرکوه در این مراسم با تبریک هفته دولت با بیان اینکه امنیت و آسایش امروز را را وامدار و مدیون خون شهدا هستیم گفت: باید تلاش شود که در یادواره ها و مراسماتی که در آن به یاد شهدا هستیم از فرمایشات ، وصیتها و سخنان نخبگان ، عالمان و افرادی که کار آفرینند و می توانند امروز به کمک ما بیایند ، استفاده کنیم .
حجت الاسلام عبدالهی نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی زیرکوه و امام جمعه اسفدن در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت به مردم و مسئولین بیان داشت: قرآن کریم در آیه ۱۱۱ سوره توبه می فرماید: همانا خداوند از مومنین جانهایشان را می خرد و این آیه در حقیقت می گوید مومنین با خدا معامله کردند .
حجت الاسلام عبدالهی بیان داشت : از این یادواره ها و مراسماتی که ما را به یاد شهدا می اندازند باید درس بگیریم و با سیره شهدا آشنا شویم ، چرا که یاد شهدا چند رزق و برکت دارد که اولین آن رزق حسرت است و آن حسرت به آن مقام و جایگاه شهداست .
وی گفت: دومین رزقی که از یاد شهدا به ما می رسد رزق غصه است ، چرا که این سرمایه ارزشمند را از دست داده ایم و سومین رزق نیز اتمام حجت است و شهدا بر ما و کسانی که می گویند در جامعه کنونی نمی شود دیندار بود حجت را تمام کرده اند.
نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی شهرستان زیرکوه با بیان اینکه یاد شهدا خوب است و اگر به سیره شهدا عمل نشود فایده ای ندارد ، گفت: علت زنده بودن یاد شهید رجائی در قلبهای مردم تواضعش بود و لذا باید به خودمان بیاییم تا بتوانیم به سیره شهدا عمل نمائیم .
در پایان این مراسم از چند کارمند نمونه از ادارات مختلف شهرستان زیرکوه تجلیل به عمل آمد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا