سیاسی

برگزاری یادواره شهداء در هنرستان چمران شهرستان قاینات+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، یادواره شهدای دانش آموز و منتسبین به کارکنان هنرستان چمران قاین در این هنرستان برگزار شد.
سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات در این مراسم با بیان این که عزت و اقتدار و آسایش نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدا و پدران و مادران و همسران شهداست گفت:خانواده های شهدا اسوه های صبر و استقامت هستند .
وی در ادامه گفت: ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد و در عرصه های مختلف علمی،نظامی،پزشکی و… شاهد پیشرفت های بسیار زیادی در کشور بوده ایم .
فرحبخش ادامه داد: از ولایت غفلت نکنیم ودر مسیر ولایت بمانیم و ملت ما تا مادامی که پشتیبان ولایت فقیه باشند هیچ کس نمی تواند بر آنها غلبه کند .
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در ادامه خطاب به دانش آموزان و خانواده های آنها که از بستر فضای مجازی (شاد) این مراسم را دنبال می کردند گفت: تبیین بیانیه گام دوم انقلاب را باید در دستور کار خود قرار دهیم و توصیه های مقام معظم رهبری را که در خصوص جوانان داشته اند آویزه گوش خود داشته باشیم .
وی به امید بخشی به جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب که مورد تاکید مقام معظم رهبری است نیز اشاره داشت و گفت: رهبر ما به جوانان بسیار امیدوار هستند و لذا به همه جوانان توصیه می شود که بیانیه گام دوم انقلاب را مطالعه و برای خود تبیین نمایند.
در پایان از خانواده های معظم شهدا تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا