سیاسی

برگزاری همایش پیاده روی ۴هزارنفری در قاین+تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور گسترده مردم شهرقاین عصرامروز از میدان مشاهیر تا میدان بوذجمهر برگزار شد .
دراین مراسم پیاده روی که به مناسبت هفته سلامت،هفته کار وکارگری ،روزشوراوسالروز تاسیس سپاه برگزار شد بیش از۴هزار نفر از مردم حضور داشتند ودرپایان مراسم ،پس از اجرای رقص محلی توسط دانش آموزان مدرسه صفوی شهر اسفدن به قید قرعه به ۳۲نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهدا گردید.
این همایش به همت هیئت ورزش های همگانی واداره ورزش وجوانان شهرستان قاین وبا همکاری ادارات محیط زیست،اداره کار،تعاون ورفاه اجتماعی،شهرداری وشورای شهر قاین وتربیت بدنی سپاه برگزار شد.
کهن ترابی فرماندار قاین دراین مراسم گفت:شهرستان قاینات استعداد ها و ظرفیت های بسیار خوبی در همه زمینه ها دارد که بایستی با همدلی، وحدت و انسجام و همکاری عموم شهروندان فضیلت مند قاینات، شهرستان را آن طور که شایسته آن است به جایگاه واقعی اش برسانیم.
فرماندار در ادامه تصریح کرد: از شاخصه های مهم در توسعه، یکی توجه به محیط زیست و محیط طبیعی است که با توجه به خشک سالی های متوالی، همه شهروندان بایستی با فرهنگ سازی توجه و عنایت ویژه ای به حفظ محیط زیست داشته باشند.
وی سلامت را یکی دیگر از شاخصه های توسعه دانست و افزود: یکی دیگر از شاخصه های مهم در توسعه، توجه به بحث سلامت است؛ سلامت و نشاط عمومی که لازمه توسعه است؛ با همدلی و همکاری و مشارکت همه مردم محقق خواهد شد و منتج به نشاط و پویایی اجتماعی در سطح جامعه خواهد گردید.
کهن ترابی در پایان تأکید کرد: نظام ما، نظام مردم سالاری دینی است؛ در نظام مردم سالاری دینی، حکومت از مردم و برای مردم است و مردم در این نظام در همه حوزه ها مشارکت جدی دارند. لذا اگر به دنبال توسعه و آبادانی شهرستان هستیم؛ همه بایستی بدور از مسائل سیاسی و بومی و قبیله ای و بدون اینکه به دنبال یک منجی و قهرمان باشیم؛ خودمان پای کار باشیم و با ارائه نظرات و ایده ها در کلیه امور، زمینه و بستر توسعه همه جانبه شهرستان را فراهم نماییم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا