سیاسی

برگزاری همایش “بصیرتی بسیجیان ” با حضورسردار شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران در قاین

حسین رضایی جانشین فرمانده سپاه قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن اظهارکرد:حضور عاشورایی مردم ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹دی ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب وبرگ زرین دیگری در افتخارات مرد وزن ایرانی به حساب می آید .
وی درادامه گفت:حماسه ۹ دی نماد عزت ،استقلال وبصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام وآرمان های امام وانقلاب ایستاده اند وبا صدای رسا اعلام کرده اند که اگر دشمنان قسم خورده وتشنه به خون این ملت در برابر دین آنها بایستند ،ملت شریف ایران در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.
رضایی تصریح کرد: مردم در روز ۹ دی حادثه ای را رقم زدند که برای همیشه در تاریخ ماندگار شد ودشمنان خدا ودینش را مایوس وناامید ساختند و قلب امام زمان(عج)ونائب بر حقش حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) را شاد کردند.
جانشین فرمانده سپاه قاین در ادامه با بیان این که روز ۹ دی روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه وآری گفتن مجدد به نظام اسلامی وتجدید بیعت با آرمان های والای حضرت امام (ره) ورهبر فرزانه انقلاب بود گفت: نهم دی ۱۳۸۸ را می توان روز جشن بلوغ فکری وشخصیتی نظام اسلامی دانست ولذا همه ساله این حماسه ماندگار با اجرای برنامه های بصیرتی پاس داشته می شود ودرهمین راستا ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قاینات به عنوان یار ویاور مستضعفان وپیش قراول مبارزه با استکبار جهانی وبه منظور بصیرت افزایی در جامعه هدف به ویژه مردم ولایتمدار قاینات ودر تعامل با سایر دستگاههای اجرایی خصوصا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برنامه های فرهنگی ،بصیرتی را در دستور کار واجرا قرار داده است .
وی با بیان این که امسال از ۲تا ۱۲ دی به عنوان دهه بصیرت و با شعار محوری”حماسه ۹دی،تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی” نامگذاری شده است گفت: برهمین اساس بازخوانی شکست فتنه آمریکایی در یوم الله ۹ دی وتبیین ماهیت الهی و جوانانه این حماسه حسینی در سرلوحه هادیان سیاسی بسیج قرار گرفته است .
رضایی با اشاره به برنامه های بصیرت افزایی ونشست های بصیرتی در سطح پایگاههای بسیج در طول این دهه گفت: فضا سازی محیطی با استفاده از ظرفیت های پایگاههای بسیج در طول دهه به صورت ویژه ،اعزام هادیان بصیرتی وسخنرانان به مناطق آسیب پذیر وکمتر برخوردار، استفاده از ظرفیت حلقه های تربیتی صالحین وفضای مجازی در بحث بصیرت افزایی از جمله برنامه هایی است که در دستور کار قرار دارد .
وی درادامه به برنامه های محوری روز ۹دی در شهرستان اشاره کرد وگفت: همایش بصیرت افزایی با حضور اقشار مختلف مردم با حضور حجت الاسلام لطفیان مدیر کل سازمان تبلیغات خراسان رضوی ساعت ۹صبح روز شنبه ۹دی در مصلی اشاره کرد وگفت: همچنین همایش نخبگان بسیجی ،طلاب ،دانشجویان وایثارگران عصر روشنبه ساعت ۱۵ با حضور سردار شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در سالن فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.
رضایی از برگزاری همایش های بصیرتی در مراکز بخش های تابعه ودر شهر خضری دشت بیاض در روز جمعه ۸دی ماه بعداز نماز مغرب وعشاء با سخنرانی حجت الاسلام امام رئیس حوزه علمیه گناباد خبر داد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا